گروه: اخبار استان خبر: 213306 / تاریخ انتشار : 1401/10/14 ساعت : 09:02
حجت الاسلام طباطبایی در گفتگو با صبح زاگرس:

مکتب شهید سلیمانی انقلاب را بیمه می کند/ دشمن از اقتدار و بصیرت مردم غافل است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ زرهی حضرت حجت (عج) استان خوزستان گفت: مکتب حاج قاسم کسانی را درمیان جوانان تربیت کرد که سالها ادامه دهنده راه ایشان خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت‌الاسلام طباطبایی گفت: حاج قاسم برای ملت ایران یک اسطوره به معنای واقعی کلمه است و شخصیت و‌ویژگی های منحصر به فرد ایشان عامل اصلی در ایجاد مکتب حاج قاسم بوده است. 

 

وی به ویژگی های حاج قاسم اشاره کرد و گفت: معنویت گرایان بودن حاج قاسم عامل مهم رشد و تعالی وی بود چرا که این معنویت در  روح و جان او بود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ زرهی خوزستان افزود: اگر در انقلاب ما معنویت وجود نداشته باشد،باتوجه به فشارهای همیشگی دشمن قطعا این انقلاب تا به امروز وجود نداشت و از بین می‌رفت

 

 حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به اینکه معنویت به انقلاب قوام داد و این بسیار ارزشمند است گفت:حاج قاسم هر کار فکر و عملی داشت آن را فقط برای خدا و رضای خدا و خشنودی آن را می خواست و ذره ای ریا در رفتار و عمل او نبود و این نشانگر اخلاص سردار اسلام است و همین مورد عامل مهم در محبوبیت وی درمیان مردم بود.

 

 حجت‌الاسلام طباطبایی ادامه داد: تشییع باشکوه میلیونی حاج قاسم چه در خارج از ایران همانند کشور عراق و شهرهای مختلف ایران اسلامی نشان از اخلاص  و محبوبیت سردار دلها داشت و ولایت پذیری او عامل مهم به وجود آورنده این شور در دل مردم است.

 

او در ادامه افزود: از ویژگی های سردار سلیمانی می توان فرا جناحی بودن وی اشاره کرد چرا که اعتقاد داشت برای رفع مشکلات مردم هر کاری که لازم است باید انجام داد و دست مردم را بوسید و این تفکر نمایانگر بزرگی مکتب امام خمینی بوده است.

 

وی در خصوص بزرگ شده های مکتب حاج قاسم گفت:مکتب حاج قاسم کسانی را در بین جوانان تربیت کردند که سالها حاج قاسم ها خواهند بود و امروز می‌بینیم شاگردان مکتب حاج قاسم و دهه نودی ها می آیند و سرود سلام فرمانده را می خوانند به این سرود یک الگو در سراسر دنیا می شود و دشمن به این موضوع واقف است.

 

وی در پایان گفت: محاسبه تبلیغات و شایعه پراکنی مردم باشیم چرا که دشمن هزاران دروغ را نشر داده و خواهد داد و هدف آنها تنها براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی و نظام مردمی ایران اسلامی است اما دشمنان از اقتدار مردم غافل هستند چراکه هر نقشه ای برای این نظام و انقلاب بکشند به وسیله مردم با بصیرت ایران عزیز از بین خواهد رفت.

 

 

انتهای خبر/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.