گروه: اخبار استان خبر: 213773 / تاریخ انتشار : 1401/10/30 ساعت : 10:05
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

هشدار مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد به رانندگان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بارش باران و برف و همچنین ایجاد یخبندان‌ها احتمال سقوط سنگ با توجه به کوهستانی بودن محورها وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس فصل زمستان با بارش باران و برف همراه است و بارش نزولات جوی در کهگیلویه و بویراحمد می‌تواند مشکلاتی را در تردد خودروها، در مسیرهای کوهستانی ایجاد کند.

 

این نقاط کوهستانی به دلیل ترددهای زیاد می‌بایست موردتوجه قرارگرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بازگشایی آن‌ها اقدام کرد

 

عابد محمدی در گفت‌وگو با صبح زاگرس در خصوص علت ریزش سنگ و رانش‌ها در مناطق کوهستانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بارش باران و برف و همچنین ایجاد یخبندان‌ها احتمال سقوط سنگ با توجه به کوهستانی بودن محورها وجود دارد

 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همکاران به‌صورت مداوم در حال گشت زنی برای بازگشایی مسیرهای کوهستانی هستند، گفت: مجموعه راهداری با حضور در مسیرهای مختلف و کوهستانی اجازه نخواهند داد  مسیرها مسدود شوند.

 

وی با بیان اینکه در ایام زمستان پدیده یخبندان و انبساط سبب ریزش می‌شود، گفت: در شرایط حاضر مشکلی در ترددها وجود ندارد و مشکلات مسیرهای کوهستانی برطرف می‌شود.

 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، افزود: ترافیک در محورهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد روان است و ۹۰ درصد راه‌های روستایی بازگشایی شده است و تا پایان امروز مابقی این راه‌ها  بازگشایی می‌شوند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.