گروه: اخبار استان خبر: 213821 / تاریخ انتشار : 1401/11/14 ساعت : 16:01
جلال دانش درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح کرد:

سپاه ما می‌توانیم را در رگ و خون ملت ایران جاری ساخت

فرماندار شهرستان لنده گفت: سپاه ما می‌توانیم را در رگ و خون ملت ایران جاری ساخت و امروز اگر تروریست در منطقه موفق نشد مرهون حضور پرصلابت سپاه است.

جلال دانش در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس، در واکنش به اقدام اتحادیه اروپا در خصوص سپاه پاسداران گفت: امروز کسانی با گستاخی تمام سپاه را ما تروریست می‌نامند که خودشان بیشترین حمایت‌ها را از تروریست‌های داعشی در سوریه و عراق داشتند.

 

فرماندار شهرستان لنده تأکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نهادهای تأثیرگذار در تغییر معادلات بین‌المللی در منطقه خاورمیانه است و این را خود آمریکایی‌ها پارها اعلام کردند.

 

وی افزود: اقدام اخیر اتحادیه اروپا نشان‌دهنده اقتدار و توانمندی سپاه در برهم زدن تمام نقشه‌های شوم و استعماری امریکا و اتحادیه اروپا است و قطعاً پاسخ جمهوری اسلامی ایران قاطعانه و کوبنده خواهد بود.

 

دانش تأکید کرد: سپاه پاسداران منبعث از تعالیم و اندیشه‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است در چهارچوب نظری و فکری امامین انقلاب حرکت کرده است و آزادی حقیقی را برای ملت‌های منطقه فراهم آورد.

 

فرماندار شهرستان لنده گفت: سپاه ما می‌توانیم را در رگ و خون ملت ایران جاری ساخت و امروز اگر تروریست در منطقه موفق نشد مرهون حضور پرصلابت سپاه است.

 

وی گفت: اگر در عملیات مرصاد بیشترین ضربه را منافقین خوردند به برکت حضور پرصلابت سپاه بود و امروز نیز اگر ترسی دارند از همان عقبه مهم سپاه است.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.