گروه: اخبار استان خبر: 213836 / تاریخ انتشار : 1401/11/3 ساعت : 02:01
بحران کم توجهی به برخی کارکنان دولت؛

آقای استاندار متولیان سلامت و دستگاه های خدمات رسان را دریابید/تعطیلی برای سایرین؛ روند عادی برای این اقشار جامعه!

در اکثر تعطیلی ها برخی از ارکان دولتی یا سازمانی و حکومتی درگیر کار هستند و اساسا تعطیلی برای آنها معنا ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تحرک ستاد بحران استان نسبت به پیش بینی وضعیت شرایط جوی و برنامه ریزی برای تاخیر و تعطیلی ادارات یک استراتژی قابل قبول جهت عبور از بحران های پیش بینی نشده است.

 
اما در این بین توجه به یک مسئله از یک دریچه قابل توجه است.
 
در اکثر این تعطیلی ها برخی از ارکان دولتی یا سازمانی و حکومتی درگیر کار هستند و اساسا تعطیلی برای آنها معنا ندارد.
 
اگر هم بخواهیم به انصاف به قضیه نگاه کنیم، یک عدالت در این مسئله باید مورد توجه استاندار محترم و مجموعه ستاد اجرایی استان قرار گیرد.
 
در یک مثال موثر، متولیان سلامت استان در بیمارستان ها و مراکز درمانی بدون تعطیلی و بی وقفه در حال اجرای ماموریت های خود برای خدمت به مردم هستند.
 
این قبیل افراد در این گونه حوادث بی وقفه به کار و فعالیت می‌پردازند، حال آنکه سایر سازمان ها در این برهه های زمانی اعلام شده توسط مدیریت بحران استان، در حال تعطیلی و استراحت هستند که با بررسی وضعیت حقوق نیز تفاوتی را مشاهده نمی کنیم.
 
پیشنهاد می‌شود استاندار محترم با یک نگاه جامع اعتباری را مخصوص تلاش‌های بی وقفه این پرسنل که در مراکز بهداشت و درمان و ارگان‌های خدمات رسان هستند در نظر بگیرد تا بوسیله آن این اقشار جامعه این مسئله را به عنوان یک بی مهری محسوب نکنند.
 
قطعا توجه مجموعه متولیان اجرایی استان به این قضیه موجی از خوشحالی و امید را می‌تواند در بین این اقشار ایجاد کند و به عدالت اجتماعی نزدیک تر خواهیم شد.
 
انتهای یپام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.