گروه: اخبار استان خبر: 213906 / تاریخ انتشار : 1401/11/5 ساعت : 08:30
در سایه بی‌توجهی مسئولین؛

ناپایداری مکرر شبکه توزیع برق در خیابان‌های گلستان شهر یاسوج

شهروند خبرنگاران این رسانه خبری، همواره از دامنه‌دار بودن مشکلات برقی خود در خیابان‌های گلستان ۸ و ۹ به‌شدت می‌نالند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس گزارش دریافتی - امروزه و در شرایطی که روزهای بسیار سرد سال را سپری می کنیم، بسیاری از وسایل خانگی و حتی گرمایشی وابستگی زیادی به برق دارند؛ موضوعی که در برخی از نقاط شهر یاسوج از پایداری ثابتی برخوردار نیست و مسئولین مربوطه نیز در این خصوص کم‌کاری‌های بسیاری را در حوزه کاری خود دارند.

 

ضعف این موضوع در بحران اخیر خود را نشان داد و تا جایی پیش رفت که مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان به همین منظور از قطار مدیریتی استان کنار گذاشته شد.

 

این رسانه به صورت مکرر و همواره به وضعیت ناپایدار برق در خیابان‌های گلستان شهر یاسوج پرداخت کرده است و گاها قبل از انتشار قبل قائل به انتقال مشکل به مسئولین مربوطه بوده است که همواره به ارائه فرصت از سوی مسئولین مربوطه مواجه شده است.

 

اما در این بین این مسئله و مشکل به شکل دائمی مرتفع نشده است تا جایی که شهروند خبرنگاران این رسانه خبری، همواره از دامنه‌دار بودن مشکلات برقی خود در خیابان‌های گلستان ۸ و ۹ به‌شدت می‌نالند.

 

گویا تصمیمی جدی برای رفع مشکل نوسانات برقی و ناپایداری برق در این مناطق اندیشیده نشده است و مشکل به قوت خود همچنان باقی است.

 

باید دید آیا با تغییر مدیرعامل جدید این شرکت،  این مشکل در دستور کار قرار می‌گیرد و یا همچنان این داستان ادامه دارد؟

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.