گروه: اخبار استان خبر: 213913 / تاریخ انتشار : 1401/11/15 ساعت : 12:10
ملک حسینی در گفتگو با صبح زاگرس:

ناتوانی غرب در برابر فریاد عدالت و آزادی خواهی ملت ایران عامل اقدام علیه سپاه بود

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتحادیه اروپا با تحریم سپاه تمامی رفتارهای دیپلماتیک را زیر پا می‌گذارند و اقدام آن‌ها نشان از ناتوانی در برابر سیاست‌های ایران دارد.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص دلایل و اقدامات اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی گفت: اقدام اتحادیه اروپا برای ملت ایران اقدام تازه‌ای نیست، آن‌ها 44 سال است محدودیت‌ها و تحریم‌ها را دنبال کرده‌اند و قرار دادن نام سپاه در گروه‌های تروریستی اقدام جدیدی علیه ملت ایران محسوب نمی‌شود.

 

علی ملک حسینی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص ملت ایران پرداخت و گفت: رهبر معظم انقلاب فرمود «ملت ما مقتدر، اما مظلوم است»؛ مظلومیت ما اندیشه و تفکر ما را به جهان نشان داد و از ستم و دشمنی بیگانگان پرده برداشت.

 

وی به غیرقانونی بودن اقدام اتحادیه اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی اشاره کرد و گفت: در قوانین بین‌المللی هیچ کشوری اجازه ندارد نیروی‌های رسمی کشوری دیگر را تحریم کند‌.

 

دادستان مرکز استان بابیان اینکه جمهوری اسلامی فریاد آزادی‌خواهی و انسانیت بوده که کاخ‌های ستمگران را به لرزه درآورد است، گفت: اتحادیه اروپا با این اقدام درصدد خاموش کردن فریاد آزادی‌خواهی ملت ایران است.

 

وی به نقش سران اروپایی در حوادث و اغتشاشات پرداخت و ادامه داد: سران اروپایی در اغتشاشات با تمام توان پای‌کار آمدند و اکثر سران این کشورها علیه جمهوری اسلامی موضع گرفتند.

 

ملک حسینی تصریح کرد: اقدام آنها نشان از  ناتوانی غرب در برابر فریاد عدالت و آزادی خواهی ملت ایران است.

 

وی بابیان اینکه سپاه صرفا یک نیروی نظامی نیست بلکه نیرویی مردمی محسوب می‌شود، گفت: سپاه نیروی مردمی از بدنه ملت است و از زمان جنگ تا امروز در بحران‌های مختلف و حوادث غیرمترقبه یار و یاور مردم بوده است، همه مردم ایران و ما سپاهی هستیم، بنابراین اقدام اروپایی اولین اقدامات علیه ملت ایران نبوده است و آخرین اقدام آن‌ها هم نخواهد بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.