گروه: اخبار استان خبر: 213921 / تاریخ انتشار : 1401/11/7 ساعت : 14:24
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

خدمات ٨٠میلیاردریالی دولت در یکی از روستاهای محروم لنده/آیامحرومیت روستاها به پایان می رسد؟

فرماندار شهرستان لنده از تامین اعتبار ٨٠میلیاردریالی برای توسعه یکی از روستاهای پرجمعیت ومحروم این شهرستان خبرداد.

جلال دانش فرماندار شهرستان لنده در گفت وگو پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،با اشاره به خدمات ارزشمند دولت سیزدهم در محرومیت‌زدایی روستاهای گفت: توجه ویژه دولت سیزدهم به رفع محرومیت‌ها و توسعه روستاها است.

وی افزود: در همین خصوص در سطح شهرستان لنده نیز مبنای کار را بر رفع محرومیت‌ها به‌خصوص توجه به روستاهای که از امکانات کمتری برخوردار هستندگذاشته است.

دانش گفت: با همکاری بنیاد علوی و بنیاد مسکن در طول٢سال گذشته در بحث توسعه زیرساخت راه‌ها و آسفالت معابر روستایی اقدامات ارزشمند صورت گرفت و آسفالت بیش از ١۵روستا در دو بخش مرکزی و موگرمون این شهرستان اجراشده است .

فرماندارشهرستان لنده گفت:در روستای قیام از توابع بخش مرکزی لنده بیش از ٨٠میلیاردریالی در حوزه‌های اینترنت،اورژانس، برق و آسفالت این روستا در دولت سیزدهم هزینه شده است.

دانش گفت: این در حالی است که فاز اول ساماندهی رودخانه شور قیام بااعتبار ٧میلیارد و ۵٠٠میلیون ریال نیز به پایان رسیده است و فاز دوم آن در دهه فجر بااعتباری افزون١٢ میلیاردریالی از محل اعتبارات شرکت آب منطقه‌ای استان تأمین و اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: تأکید مهم دولت سیزدهم بر خدمات‌رسانی به روستاهای محروم و پرجمعیت است که در همین راستا در دهه مبارک فجر اقدامات خوبی به اطلاع شهروندان در این شهرستان خواهد رسید.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.