گروه: اخبار استان خبر: 213940 / تاریخ انتشار : 1401/11/7 ساعت : 16:10
معاون فرهنگی سپاه فتح مطرح کرد:

کاروان شادی آوای چکاوک در کهگیلویه و بویراحمد به حرکت در می آید

معاون فرهنگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ویژه برنامه کاروان شادی آوای چکاوک همزمان با دهه پرفروغ فجر در سراسر استان خبر داد.

وحید مثنوی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بیان کرد: باتوجه به فرا رسیدن بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای اعتلا و پرورش هنرمندان تراز انقلاب و تولید آثار فاخر کاروان شادی آوای چکاوک در کهگیلویه و بویراحمد به حرکت در می آید.

 
وی افزود: چهارمین جشنواره سرود های حماسی و انقلابی استان به نام آوای چکاوک در بهمن ماه امسال همراه با کاروان شادپیمایی آوای چکاوک با شعار محوری ایران قوی در سطح استان برگزار خواهد شد.
 
 
 معاون فرهنگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد خاطر شنان کرد: این برنامه به مدت 12 شبانه روز همزمان با سالروز ورود ماندگار حضرت امام خمینی (ره) به ایران شروع تا تاریخ  22 بهمن ادامه خواهد داشت .
 
مثنوی با اشاره به اینکه کاروان شادپیمایی آوای چکاوک همزمان با دهه شکوهمند فجر در شهرستان های مختلف استان حضور پیدا خواهد کرد در پایان عنوان کرد: این برنامه ها با همکاری آموزش و پرورش استان، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره فرهنگ ارشاد اسلامی، صدا و سیما برگزار خواهد شد.
 
 
 انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.