گروه: اخبار استان خبر: 213944 / تاریخ انتشار : 1401/11/15 ساعت : 13:58
عزت‌خواه در گفت و گو با صبح زاگرس:

سپاه پاسداران محبوب ملت ایران است

مدیرکل آموزش‌وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه پاسداران محبوب ملت ایران است و این اقدام خبیثانه پارلمان اروپا هویت و کینه‌توزی آنان را برای مردم ایران آشکارتر می‌کند.

حسنعلی عزت‌خواه در گفت‌وگو با پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس در خصوص اقدام اتحادیه اروپا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی گفت:  اتحادیه اروپا و دشمنان انقلاب اسلامی از سپاه پاسداران سیلی‌های مختلفی دریافت کردند، زیرا سپاه پیشگام مشکلات است و اهداف آن‌ها در ساخت داعش به‌وسیله سردار سلیمانی در خاورمیانه محقق نشد.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه اگر اروپایی‌ها به سپاه دست دوستی دراز کنند به آن‌ها بی‌اعتماد خواهیم شد، گفت: دشمنی اروپایی‌ها نسبت به ملت ایران در طول تاریخ انقلاب اسلامی وجود داشته است و مردم ایران به آن‌ها اعتمادی ندارند.

 

وی تصریح کرد: اهدافی که منطق بر اسلام و قرآن باشد  شکست‌ناپذیر است، بنابراین اقدام اروپایی‌ها علیه سپاه، سبب توقف حرکت سپاه نخواهد شد و هرروز سپاه در همه صحنه‌های فرهنگی، نظامی، اقتصادی، سیاسی موفق‌تر عمل خواهد کرد.عزت خواه بابیان اینکه در هیچ جای دنیا مرسوم نیست نیروی نظامی یک کشور را تحریم کنند گفت: سپاه پاسداران محبوب ملت ایران است و این اقدام خبیثانه پارلمان اروپا هویت و کینه‌توزی آنان را برای مردم ایران آشکارتر می‌کند.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.