گروه: اخبار استان خبر: 213947 / تاریخ انتشار : 1401/11/7 ساعت : 12:33
عکس نوشته

توسعه در حوزه راه‌سازی استان در ایستگاه عظیم انقلاب /سپاه بزرگ‌ترین نهاد «ضد تروریسم» جهان+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به توسعه در حوزه راهسازی کهگیلویه وبویراحمد در ایستگاه انقلاب اسلامی اشاره دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،توسعه در حوزه راه‌سازی استان در ایستگاه عظیم انقلاب،سپاه بزرگ‌ترین نهاد «ضد تروریسم» جهان،رویداد ملی تولید محتوای فضای مجازی در ۳۲ مرکز برگزار خواهد شد،۶۵۲ پروژه عمرانی با اعتبار سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان آماده افتتاح و کلنگ‌زنی است وحرکت احمقانه مجلس اروپا نسبت به سپاه پاسداران محکوم است از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.
 


نماینده مردم کهکیلویه در مجلس ضمن محکومیت حرکت احمقانه مجلس اروپا نسبت به سپاه پاسداران، گفت: سپاه پاسداران نور چشم ملت ایران است.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید


استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۶۵۲ پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر انقلاب اسلامی در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید


مسئول سازمان فضای مجازی گفت: باتوجه‌ به پهنه‌ای که رویداد ملی تولید محتوای فضای مجازی دارد این اتفاق بزرگ‌ترین رویداد تولید محتوای دنیا است.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید


کهگیلویه و بویراحمد پس از انقلاب در بخش احداث‌جاده رشد چشمگیری داشته است و شاهد انقلاب عظیمی در حوزه راه‌سازی استان هستیم.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید


نام سپاه پاسداران با انقلاب اسلامی گره‌خورده است و اقدام اتحادیه اروپا در قرارداد این نام در فهرست گروه‌های تروریستی اقدامی ناشیانه و از سر کینه و خباثت است.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.