گروه: اخبار استان خبر: 224005 / تاریخ انتشار : 1401/11/9 ساعت : 16:08
با حضور سه تیم ازاستان

آغاز مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در تهران/ حضور سه تیم از کهگیلویه و بویراحمد در این دور از رقابت ها+ تصاویر

مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج هشتم بهمن ماه در سالن رویدادهای شهید فخری زاده مجموعه بسیج دانشجویی آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج هشتم بهمن ماه در سالن رویدادهای شهید فخری زاده مجموعه بسیج دانشجویی و با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری و لشکری  آغاز خواهد شد.

این رقابت که برای چهارمین سال و با همت سازمان فضای مجازی بسیج تدارک دیده شده به مدت 72ساعت تا روز چهارشنبه 12بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

 
 
 

 

در این رویداد تیم های شرکت کننده در سه محور تولید بازی های رایانه ای، انیمیشن و نرم افزار ویژه تلفن همراه رقابت خواهند کرد.

در مرحله نخست این رویداد بیش از چهار هزار نفر در آبان ماه سالجاری به رقابت پرداخته و امروز به مدت ۷۲ ساعت مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال با حضور صد و هیجده تیم و 600 برگزیده استانی برگزار خواهد شد.

در مراسم اختتامیه این رویداد از تیم های برتر انتخاب شده توسط هیات داوران تجلیل به عمل خواهد آمد

گفتنی است در این رویداد استان کهگیلویه و بویراحمد با سه تیم در بخش‌های پویانمایی، برنامه‌های ویژه تلفن همراه و بازی‌های ویژه تلفن همراه با تیم های سایر استان های کشور به رقابت خواهد پرداخت.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.