گروه: اخبار استان خبر: 224093 / تاریخ انتشار : 1401/11/13 ساعت : 13:21
وقتی پلیس ناجی می شود:

ماجرای نجات جان جوان 22 ساله توسط فرماندهی انتظامی بخش موگرمون+تصاویر و کلیپ

به‌واسطه طغیان رودخانه فصلی در لنده و ناتوانی عبور آمبولانس از دره، فرماندهی انتظامی بخش موگرمون با حضور در محل فرد حادثه‌دیده را نجات داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بارندگی روز گذشته و بارش 88 میلی‌متری باران در شهرستان لنده، باعث طغیان رودخانه های فصلی و قطع راه‌های ارتباطی روستایی شد، دراین‌بین روستاهایی که پل ارتباطی نداشتند بیشتر در معرض مخاطرات جانی قراردادند.

 

روز گذشته و به‌واسطه طغیان رودخانه فصلی روستای ده غندی بخش موگرمون شاهد قطع جاده ارتباطی این روستا بودیم که در همین حال نیز گزارشی مبنی بر گازگرفتگی جوان 22 ساله به اورژانس 115 لنده واصل می شود، در این شرایطی که آمبولانس 115 نیز توانایی عبور از دره را نداشته، با تماس با فرمانده انتظامی بخش موگرمون وی و همکارانش با تلاشی مجاهدانِه با عبور از دره فصلی با خودروی نیروی انتظامی توانستند این جوان را به‌موقع به آمبولانس 115 منتقل می کند.

 

این اقدام شجاعانه سروان انتظامی سید محمد خالقی فرمانده انتظامی بخش موگرمون و همکارانش باعث شد تا جان این جوان که در لحظه‌های بسیار حساسی بود نجات پیدا کند و به‌سلامتی به مراکز درمانی منتقل شود.

مردم روستای ده غندی در پیامی از این مجاهدت و ازخودگذشتگی این فرمانده انتظامی قدردانی کردند ولی خواستار تکمیل پل‌های ارتباطی روستای خود شدند.

 

اکنون حال عمومی بیمار امروز خوب و رفع خطر شد ولی به جهت جلوگیری از بروز حوادث بعدی انتظار می‌رود نسبت به احداث این دو پل و پل تنگ لنده به بخش موگرمون اقدام شود.

 

بدون شک این اقدام شایسته فرمانده انتظامی بخش موگرمون باعث دلگرمی بیش‌ازپیش مردم به مجموعه فراجا و تلاش‌های شبانه‌روزی این عزیزان در یاری‌رساندن به مردم خواهد بود چراکه پلیس در خدمت به مردم و درکنارمردم است.

ادامه تصاویر و کلیپ در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.