گروه: اخبار استان خبر: 224100 / تاریخ انتشار : 1401/11/15 ساعت : 13:32
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه:

دهه فجر فرصتی است تا بدانیم کجا بودیم؛ کجا هستیم و به کجا خواهیم رسید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه گفت: دهه فجر فرصتی برای ارائه خدمت و تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و فرصتی است تا بدانیم کجا بودیم؛ کجا هستیم و به کجا خواهیم رسید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس به سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور اشاره کرد و گفت: ۱۲بهمن سالروز ورود حضرت امام راحل و روز شروع قدرت اسلام است که پس از ۱۵ سال دوری امام به کشور بود و با استقبال باشکوه مردم برگزار شد و یک روزبه یادماندنی برای کشور رقم خورد که جهان به حیرت درآمد 

 

حجت‌الاسلام مجید بهادری افزود:  انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی در تاریخ کشورمان و حتی بشریت است که اثرات خود را به‌مرور نشان داده است.

 

وی با اشاره به اینکه اتفاقات پیرامونی با سرعت بالایی در حال شکل‌گیری است  و باید از ابعاد مختلف خودمان را برای اتفاقاتی که رخ خواهد داد آماده و مجهز کنیم، تصریح کرد: در این مسیر نباید از بازخوانی تاریخی و اعتقادی غافل شویم.

 

امام‌جمعه موقت چاروسا بابیان اینکه همه ما باید قدردان خدمات انقلاب باشیم خاطرنشان کرد: مشکلات در کشور وجود دارد و همه می‌بینیم اما نباید خدمات انقلاب فراموش شوند چراکه انقلاب به مردم و اسلام عزت بخشید و خدمات بزرگی برای مردم رقم زد.

 

بهادری به نقش مهم دهه فجر و برنامه‌های این مناسبت در راستای تحقق جهاد تبیین اشاره کرد و ابراز داشت: امروزه دشمنان با تکیه‌بر فضای مجازی و رسانه‌های وابسته به خودشان در حال برنامه‌ریزی و تحریک مردم علیه جمهوری اسلامی و قدرت آن هستند، در چنین شرایطی رسانه‌های داخلی و فعالان فضای مجازی و هنرمندان با حضور پررنگ و فعال خود در ایام دهه فجر و در طول سال باید در مقابله با دشمنان نقش‌آفرین باشند.

 

وی با تأکید بر اینکه دهه فجر فرصتی برای ارائه خدمت و همچنین تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: دهه فجر فرصتی است تا بدانیم کجا بودیم؛ کجا هستیم و به کجا خواهیم رسید

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.