گروه: اخبار استان خبر: 224139 / تاریخ انتشار : 1401/11/15 ساعت : 10:19

واکنش معاون باشگاه پرسپولیس به ادعای یک کهگیلویه و بویراحمدی

معاون باشگاه پرسپولیس با انتقاد از صحبت‌های ریاست کمیته داوران مدعی شد که حرف‌های او در آینده برای این باشگاه دردسر بزرگتری را ایجاد می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس  پرسپولیس در دیدار با آلومینیوم در شرایطی در استادیوم آزادی به تساوی بدون گل رسید که علیرضا بیرانوند در اواخر نیمه اول با کارت قرمز داور مواجه شد. پرسپولیسی‌ها که در وهله اول به این اخراج معترض بودند، در ادامه با ادعای نادیده گرفته شدن پنالتی‌شان برابر حریف، از لطمه دیدن بابت نتیجه‌ی این جدال خبر دادند.

 

خداداد افشاریان رییس کمیته داوران نیز در پایان این بازی اعلام کرد که داور در این بازی یک پنالتی روی مهدی ترابی را نادیده گرفته است.

 

محمد محمدی، معاون باشگاه پرسپولیس، با انتقاد از تصمیمات داوران طی دیدارهای اخیر و با اشاره به صحبت‌های خداداد افشاریان اعلام کرد: "من نه داور هستم و نه کارشناس. اما این صحنه را همه کارشناسان دیدند و گفتند پنالتی بوده. تعجب می‌کنم از صحبت‌های آقای افشاریان به‌عنوان رییس کمیته داوران که گفتند پرسپولیس یک پنالتی طلب دارد. خب آقای افشاریان الآن طلب پنالتی پرسپولیس را چطور می‌خواهید بدهید؟"

 

وی ادامه داد: "این حرفی که زدند بیشتر برای پرسپولیس دردسر درست می‌کند و اگر در دیداری به‌حق یک پنالتی به سود تیم اعلام شود، همه می‌گویند آن طلب پنالتی است و این شائبه ایجاد می‌کند."

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.