گروه: اخبار استان خبر: 224169 / تاریخ انتشار : 1401/11/16 ساعت : 13:11
سردارحکمتیان راز

شهید جاودانیان بارها داوطلب دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی شده بود

فرمانده تیپ 48 فتح گفت: این بسیجی دلاور بارها برای رفتن به مرز داوطلب شد تا بتواند از مرزهای انقلاب اسلامی دفاع کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت بسیجی شهید داوود جاودانیان در گلزار شهدای یاسوج بیان کرد: درود خدا بر شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای عرصه امنیت، سلامت و شهدای مدافع حرم و در رأس آن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و این شهید بزرگوار که امروز به جمع شهدا پیوسته است؛ درود خداوند بر همه شهدایی که از همه دارایی‌های زندگی مادی خود گذشتند و جان خود را در راه خداوند متعال تقدیم این انقلاب کردند.

 

سردار حسن حکمتیان راز وی افزود: شهدا جهاد اکبر و اصغر را باهم انجام دادند و از سیم‌خاردارهای نفس خود گذشتند تا از سیم‌خاردارهای دشمن عبور کنند و درس آزادگی را به همه آزادی خواهان جهان بدهند.

 

وی بیان کرد: تیپ ۴۸ فتح در تمامی عرصه‌ها چه در دفاع مقدس و چه بعدازآن دوران، برای دفاع از مرزهای کشور و مبارزه با گروه‌های تکفیری و تروریستی ایستاده است.

 

سردار حکمتیان راز افزود: تیپ ۴۸ فتح در بیابان‌های سیستان و بلوچستان، در گرمای خوزستان همچنین در قله‌های سرد کردستان با ارتفاع بالاتر از ۲۰ متر برف از مرزهای کشور جانانه دفاع کرده است و  دلاور مردان این تیپ درس مردانگی و ایستادی را آموختند.

 

فرمانده تیپ ۴۸ فتح خاطرنشان کرد: این بسیجی دلاور بارها برای رفتن به مرز داوطلب شد تا بتواند از مرزهای انقلاب اسلامی دفاع کند.

 

وی بیان کرد: قهرمانان تکاور تیپ ۴۸ فتح  کیلومترها این شهید بزرگوار را در بلندی‌ها مملو از برف روی دوش خود گذاشتند تا بتوانند پیکر وی را پایین بیاورند.

 

سردار حکمتیان راز ادامه داد: همه ما طعم  مرگ را خواهیم چشید و مرگ را درک خواهیم کرد و به‌اندازه دقیقه‌ای نمی‌توانیم در ان تأخیر بیندازیم، اما این شهیدان بزرگوار از خداوند مزد رشادت‌های خود را با شهادت گرفتند.

 

فرمانده تیپ ۴۸ فتح در پایان عنوان کرد: در حق ما دعا کنید تا نه به  مرگ طبیعی بلکه با شهادت از دنیا برویم، امروز شما مردم شریف شهر یاسوج سنگ تمام گذاشتید و امیدواریم شفاعت این شهدا نصیب همه ما شود.

 

‌انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.