گروه: اخبار استان خبر: 224349 / تاریخ انتشار : 1401/11/21 ساعت : 19:46

فراخوان نماینده گچساران و باشت برای راهپیمایی 22 بهمن

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت:مطمئنم در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن حضور غیورانه و خالصانه مردم مشت محکمی بر دهان دشمنان ملک و ملت ایران اسلامی خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید ناصر حسینی پور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هرگاه مردم پشتوانه نظام پای کار بودند ما توانستیم قله‌های رفیع کمال و پیشرفت را فتح کنیم.

 

وی بیان کرد:مردم پای آرمان‌های نظام و انقلاب و شهدا محکم ایستاده اند.

 

 نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه هاحضور داشته حتی در جاهایی که از مسئولین کوتاهی رخ داده است آنها محکم ایستادند.

 

 حسینی پور عنوان کرد: مردم در دفاع از ارزش ها، آرمان و خط امام ثابت قدم بودند.

 

 وی گفت:مطمئنم در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن حضور غیورانه و خالصانه مردم مشت محکمی بر دهان دشمنان ملک و ملت ایران اسلامی خواهد بود.

 

 روانبخش دهیم خوب فرماندار گچساران نیز خاطرنشان کرد: روز ۲۲ بهمن یک فرصت بسیار خوب برای پاسخ کوبنده ملت ایران به دشمنان انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی بیان کرد: مردم فهیم و ولایت‌مدار گچساران نیز با حضور باشکوه تر خود در ۲۲ بهمن به دنیا نشان خواهند داد که محکم پای نظام و آرمانهای انقلاب و شهدا ایستاده اند.

 

 وی افزود: مسیر راهپیمایی در گچساران از مسجد شهیدان تا پدخندق می باشد،این راهپیمایی بزرگ در تاریخ ۹:۳۰ صبح همزمان با سایر نقاط کشور در این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.