گروه: اخبار استان خبر: 224556 / تاریخ انتشار : 1401/11/29 ساعت : 16:54

پروژه‌ای در تنگ پوتک شهرستان دنا که اسم و عکس یادگاری داشت اما پایان نداشت!+تصاویر

روستای تنگ پوتک در3 کیلومتری شهر پاتاوه قرار دارد به نظر می رسد پروژه بهسازی راه این روستا نام و نشان و اسم و رسم داشت و با عکس یادگاری مسئولان همراه بود اما پایان ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس عده‌ای از مسئولان، نمایندگان مجلس، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و ... در زمان انتخابات و پس از آن وعده‌های بسیاری را به مردم برای حل مشکلات و چالش‌ها داده‌اند، اما گاهی روزبه‌روز که از زمان قبول مسئولیت آن‌ها می‌گذرد، بنا به دلایل متعدد این وعده‌ها رنگ می‌بازد.

 

مردم بسیاری چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها برای حل مشکلاتشان هستند، اما اگر پس از گذشت مدتی این وعده‌ها عملیاتی نشود، بذر ناامیدی در دلشان کاشته می‌شود، کم‌کم دیگر هیچ وعده‌ای را نخواهند پذیرفت.

 

بارها و بارها از تریبون‌های مختلف شاهد قول‌ها و وعده‌های مختلف برای اتمام یک پروژه نیمه‌تمام، حل مشکل بیکاری، کاهش تورم، تسهیل ازدواج جوانان و ... بوده‌ایم، این وعده‌ها عده‌ای از مردم را به حل مشکلات امیدوار می‌کند، فارغ از اینکه آیا کلید حل این مشکل در دست این فرد خواهد بود یا نه؟ پس از گذشت مدتی این وعده‌ها بنا به دلایل مختلف عملیاتی نمی‌شود و مردم می‌مانند و یکسری وعده‌ رنگارنگ!

 

یکی از پروژه‌هایی که بعد از گذشت چند ماه از کلنگ زنی آن به چنین وضعیتی تبدیل‌شده است پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی پی‌آبزار تنگ پوتک از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا است که شهریورماه امسال با حضور نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی بااعتبار ۱۳ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

 

 روستای تنگ پوتک در 3 کیلومتری شهر پاتاوه قرار دارد به نظر می‌رسد پروژه بهسازی راه این روستا نام و نشان و اسم و رسم داشت و با عکس یادگاری مسئولان همراه بود اما پایان ندارد.

 

یکی از اهالی این منطقه با ارسال پیامی به این پایگاه خبری اعلام کرد: جاده‌ای که با دستور دکتر روشنفکر با هماهنگی فرماندار دنا کلنگ زنی شد و چند تا عکس گرفتند و رفتند اما خبری از آن‌ها نشد؛ اهالی روستا چندین ماه با پیگیری از تمام نهادها هیچ نتیجه‌ای نگرفتند.

 

وی افزود: طبق گفته دکتر روشنفکر و مسئولین شهرستانی بودجه استانی و شهرستانی نیست؛ سؤال  اینجاست آقای نماینده و مسئول و مدیر؛ اگر می‌دانستید بودجه نیست چرا کلنگ زنی کردید؟ کسی خَیر سراغ ندارد که این جاده را درست کند که ثواب دارد.

 

اکنون وقت عمل به وعده‌ها فرارسیده است و زمان آن نیست که با توجیهات گوناگون برای مردم بهانه آورد؛ اگر مدیری توانایی انجام یک وعده یا کار را ندارد آن را بر زبان نیاورد و یا مانند این پروژه کلنگ بر زمین نزند که این‌گونه موجب گلایه و نارضایتی مردم یک منطقه را به وجود بیاورد.

 

تنگ پوتک، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد ایران است.

این روستا در دهستان توت نده قرار دارد و بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۷۴ نفر (۱۷ خانوار) بوده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.