گروه: اخبار استان خبر: 224845 / تاریخ انتشار : 1401/12/7 ساعت : 18:50

حال و روز نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در روزهای پایانی چکش کاری بودجه1402

شاید برای مردم استان جالب باشد که نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در روزهای پایانی چکش‌کاری بودجه سال آینده مشغول به چه‌کاری هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس چهارمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور امروز برگزار می‌شود اما در هفته‌ها و روزهای اخیر همانند سال‌های گذشته بحث و چانه‌زنی پیرامون بودجه یکی از مهم‌ترین موضوعات مطرح‌شده در فضای رسانه‌ای کشور بود.

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از صبح روز گذشته بررسی جزئیات لایحه بودجه سال آتی را در صحن مجلس آغاز کرده و تاکنون تا بخش درآمدی تبصره ۶ لایحه پیشرفته‌اند.

 

شاید برای مردم استان جالب باشد که نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در روزهای پایانی چکش‌کاری بودجه سال آینده مشغول به چه‌کاری هستند و آیا چانه‌زنی‌های لازم برای تخصیص بودجه را انجام داده‌اند یا خیر.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موحد نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در روزهای اخیر دیدارهای مردمی خود را که پس از چند روز برگزاری، به زمان دیگری موکول کرد و در اطلاعیه ای اعلام کرد: نظر به برگزاری جلسات مجلس شورای اسلامی بصورت سه شیفت کاری جهت بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ ملاقات مردمی سید محمد موحد در دفتر تهران لغو می باشد و برگزاری مجدد ملاقات مردمی از طریق دفتر ارتباطات مردمی به اطلاع همه عزیزان رسانده می شود.

 

ناصر حسینی پور نماینده شهرستان‌های گچساران و باشت نیز این روزها دیدار با یکی از وزیران را در برنامه داشت، در بازدید از حوزه انتخابیه به افتتاح چند طرح پرداخت و از طرف دیگر کشمکش‌هایی با وزیر نفت بر سر ریاست کاهکش بر شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران داشته است.

 

مهدی روشنفکر نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون نیز به همراه جمعی از هواداران خود در یک مراسم ختم که در یاسوج برگزار شد شرکت کرد.

 

این ها مهمترین اخباری است که در روزهای گذشته از نمایندگان استان در فضای مجازی منتشر شده است.

 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.