گروه: اخبار استان خبر: 224875 / تاریخ انتشار : 1401/12/8 ساعت : 09:24

ماجرای خبر انتصاب دختر مهدی روشنفکر در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج چه بود؟

صبح امروز خبری مبنی بر انتصاب دختر مهدی روشنفکر در یکی از مراکز زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در رسانه‌ها منتشر شد که باعث به وجود آمدن حواشی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس بر اساس خبرهای منتشرشده در رسانه‌ها روز گذشته سندی از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در فضای مجازی و سطح جامعه منتشر شد که حاوی به‌کارگیری دختر مهدی روشنفکر_ نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی_ در مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهید صدوقی زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد است

 

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس با انتقاد از برخی رسانه‌ها که بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به انتشار خبر می‌کنند بیان کرد: خانم روشنفکر در رشته پرستاری تحصیل‌کرده است، همه نیروهای پرستاری باید دوره طرح خود را بگذرانند و کسی که این طرح را نگذراند نمی‌تواند در هیچ آزمون استخدامی ثبت‌نام کند و مدرک به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

 

ذوالفقار دیودل در ادامه بیان کرد: از ابتدای امسال 167 نفر نیروی طرحی مانند خانم روشنفکر داشتیم که ثبت‌نامم کردند و مانند بقیه دانشجویان طرح خود را می‌گذراند.

 

وی در پایان تأکید کرد: هیچ ارتباطی به تغییر رئیس دانشگاه نداشته و در دوره ریاست غلام نژاد این ابلاغ صادرشده است که اسناد آن را منتشر می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.