گروه: اخبار استان خبر: 224917 / تاریخ انتشار : 1401/12/9 ساعت : 04:02

یک اقدام نادرست و یک ابهام در خصوص انتشار فیش حقوقی دختر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون

بازی با آبروی یک شخص کار مناسبی نیست و نمی‌بایست محل انتقام‌های شخصی و حزبی باشد، حال آنکه ورود به این مسئله می‌بایست منطقی‌تر صورت گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فضای مجازی و رسانه‌ای استان گاها پر از التهاب‌های فراوانی می‌شود که در این بین روش‌های تصدیق مختلفی می‌بایست برای صحت آن‌ها پی ریزی شود. 

 
از شب گذشته در یک اقدام نامناسب فیش حقوقی دختر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش‌های متفاوتی روبرو بود، و عده‌ای به کینه ورزی و انتقام جویی‌های شخصی پرداختند و بیان می‌کردند که در فضای بیکاری امروز این اقدام مناسب نیست. 
 
بررسی دقیق این رسانه مشخص کرد، که بکارگیری در قالب طرح یک رویه جاری است، که دختر نماینده نیز بعنوان یک شهروند عادی حق دارد که این بازه را در این قالب بگذارند و کار غیراصولی صورت نگرفته است. 
 
بنابراین بازی با آبروی یک شخص کار مناسبی نیست و نمی‌بایست محل انتقام‌های شخصی و حزبی باشد، حال آنکه ورود به این مسئله می‌بایست منطقی‌تر صورت گیرد. 
 
لزوم توجه به آبروی افراد و دوری از کینه توزی‌های شخصی در فضای مجازی مسئله مهمی است که گاها اخلاق در آن رعایت نمی‌شود و بهتر این است که مورد توجه باشد. 
 
اما نکته‌ای که شاید حاوی برخی ابهامات باشد، محل بکارگیری است که در فیش حقوقی منتشر شده است که نیاز به شفاف‌سازی بهتری دارد. 
 
برخی افراد گفته‌اند چرا با وجود کمبود نیرو در بیمارستان‌های استان محل بکارگیری در قالب طرح در این مکان‌ها مورد استفاده قرار نگرفت؟ 
 
حال آن‌که تقاضاهای زیادی برای بکارگیری در مراکز بهداشت نسبت به مراکز بیمارستانی وجود دارد. 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.