گروه: اخبار استان خبر: 225103 / تاریخ انتشار : 1401/12/16 ساعت : 10:00

اعلام نتیجه نظرسنجی صبح زاگرس درباره عملکرد موحد/حسینی پور چه نمره‌ای می‌گیرد؟

پس از پایان نظرسنجی های مربوط به عملکرد مهدی روشنفکر و سید محمد موحد، عملکرد سید ناصر حسینی پور را به رأی می گذاریم تا ببینیم مخاطبان چه نمره ای به عملکرد وی خواهند داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس این رسانه که در برهه‌های زمانی مختلف و متناسب با شرایط استان اقدام به برگزاری نظرسنجی‌های مختلف می‌کند ، این بار عملکرد سید محمد موحد نماینده چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده را مورد سؤال قرار داده است تا نظر مخاطبان در خصوص عملکرد وی را جویا شود.

 

در این نظرسنجی از مخاطبان سؤال شده بود «به عملکرد سید محمد موحد نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس یازدهم چه نمره‌ای می‌دهید؟»

 

پس از گذشت مدتی از شروع این نظرسنجی جامعه آماری شرکت‌کننده در آن آمار جالب‌توجهی را رقم زدند که حکایت از عدم رضایت نسبت به عملکرد این نماینده مجلس دارد؛ حدود 82درصد جامعه آمار شرکت‌کننده در این نظرسنجی نمره کمتر از 10 به عملکرد موحد داده‌اند.

 

همچنین حدود 4 درصد جامعه آماری نمره 10 تا 16 به موحد داده‌اند که ازنظر ان ها عملکرد متوسطی داشته است و حدود 15درصد نیز از عملکرد وی رضایت داشته‌اند و نمره بیش‌تر از 16 به او داده‌اند.

قطعاً معیار اصلی در میزان موفقیت هر یک از نمایندگان مجلس را مردم مشخص خواهند کرد و آنچه برای آن ها ملموس باشد را بیان خواهند کرد.

 

گفتنی است موحد پیش‌تر در ادوار چهارم، پنجم، ششم، هفتم نماینده چهار شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد بود و در دورهٔ هشتم مجلس نیز به‌عنوان نماینده بهبهان از استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی حضور داشت.

 

موحد در انتخابات مجلس یازدهم با کسب  ۷۵ هزار و ۸۵۰ رأی بالاتر از عدل هاشمی پور به مجلس یازدهم راه یافت.

 

اکنون و پس از پایان نظرسنجی های مربوط به عملکرد مهدی روشنفکر و سید محمد موحد، عملکرد سید ناصر حسینی پور را به رأی می گذاریم تا ببینیم مخاطبان چه نمره ای به عملکرد وی خواهند داد.
 

مخاطبان این رسانه می توانند برای ثبت نظر خود به بخش نظرسنجی صبح زاگرس مراجعه کنند و نیز می توانند دیدگاه های خود را در قالب نظر ذیل همین خبر درج کنند.

 
انتهای پیام/
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.