گروه: اخبار استان خبر: 225502 / تاریخ انتشار : 1401/12/28 ساعت : 14:43
پیگیری‌های صبح زاگرس نتیجه داد

پلمپ ۲ واحد صنفی متقلب و گران‌فروش لوازم‌یدکی در یاسوج

با پیگیری‌های صبح زاگرس و پس از انعکاس مشکلات مختلف در بازار لوازم‌یدکی ۲ واحد صنفی گران‌فروش و متقلب لوازم‌یدکی خودرو در یاسوج پلمپ شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس در روزهای گذشته این پایگاه خبری موضوع بازار لوازم‌یدکی را در شهر یاسوج با تیتر انفعال صمت و تعزیرات حکومتی یا ضعف در بازار لوازم یدکی؟/ بازی با جان مردم با لنت‌های ترمز غیراستاندارد منتشر کرد، در این خبر به وضعیت این بازار پرداخته شد و اینکه در چند سال گذشته بازار لوازم‌یدکی در سطح شهر یاسوج و دیگر مناطق استان با گلایه‌هایی همراه بود و شهروندان به‌دفعات مختلف خواستار ورود نظارت و بررسی وضعیت قیمت‌ها و کیفیت کالاها بودند از طرفی طبق اظهارات شهروندان بازار لوازم‌یدکی با مشکلات مختلفی از جمله چندنرخی بودن، لوازم غیراستاندارد و بی‌کیفیت همراه است. (سابقه خبر)


این خبر با واکنش و بازدید میدانی مسئولان تعزیرات حکومتی و صمت استان مواجه شد که در همین رابطه  حمزه لقمانی گفت: در گشت مشترک تعزیرات و بازرسان اتاق اصناف، بسیج اصناف و اتحادیه، ۲ واحد صنفی لوازم‌یدکی به علت فروش کالای تقلبی و گران‌فروشی پلمپ گردیدند.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تکمیل گزارش تخلف پرونده معنونه جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی به‌منظور برخورد قانونی ارسال شد.

 

گفتنی است دریافت گزارش‌ها مختلف مردمی و انتشار آن از بازار لوازم‌یدکی توسط این پایگاه خبری و پیگیری از مسئولان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.