گروه: اخبار استان خبر: 225504 / تاریخ انتشار : 1402/1/11 ساعت : 13:39
پیگیری سوژه‌های مردمی؛

قابل‌توجه مسئولین حوزه شهری مرکز استان/جداول بلوار ستارخان یاسوج نیاز به ترمیم و بازسازی دارد + تصاویر

یکی از شهروندان یاسوجی با ارسال تصاویری برای این پایگاه خبری از عدم بازسازی و ترمیم جداول بلوار اصلی ستارخان این شهر گلایه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس؛ یکی از الزامات در بخش زیرساخت شهری توجه ویژه به جداول حاشیه خیابان است تا در فصول پر بارش از مشکلاتی هم چون آب‌گرفتگی و سرازیر شدن آب به خیابان‌ها نیز جلوگیری شود.

در یک دهه اخیر شهرداری یاسوج اقدام به ترمیم و بازسازی برخی از جداول مرکز شهر یاسوج کرده اما به‌نوعی این موضوع دریکی دو سال گذشته به‌صورت لاک‌پشتی صورت می‌گیرد.

یکی از بلوارهای شهر یاسوج که نداشتن زیرساخت مناسب شهری نمای ناپسندی به آن داده است، بلوار ستارخان جنب فروشگاه رفاه است.

یکی از شهروندان یاسوجی از وضعیت این بلوار مرکز استان گلایه کرد و افزود: بخشی از جداول این بلوار نیاز شدید به بازسازی دارند که از مسئولین حوزه شهری تقاضامندیم تا این مشکل را دریکی از مهم‌ترین بلوارهای مرکز استان را برطرف سازند.

این شهروند یاسوجی خاطرشان کرد: همان‌گونه که در تصاویر قابل‌مشاهده است جداول این بلوار سال‌های سال است ترمیم و بازسازی نشده‌اند.


وی افزود: بخش زیادی از این جداول به‌کلی تخریب‌شده‌اند و در روزهای بارانی آب‌های جاری دلیل تخریب لایه کفی جداول به زیر آسفالت نفوذ می‌کنند و به‌مرورزمان باعث می‌شوند آسفالت کناره جداول نیز با فرورفتگی‌های شدید روبه‌رو شوند، همچنین سرریز شدن آب درون خیابان بعد از بارش باران و سیلابی شدن مسیر از آثار تخریب و عدم ترمیم این جداول است.


گفتنی است جداول بسیاری از خیابان‌های شهر یاسوج همچنین سیستم لوله‌کشی این شهر با فرسودگی روبه‌رو است و مسئولین استانی باید برای این معضل در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد که یکی از ظرفیت‌های گردشگری جنوب کشور نیز محسوب می‌شود تلاش‌های خود را دوچندان کنند.

تصاویر تکمیلی در زیر  آمده است؛

 
 
 
---
 
 
 
 
 


 انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.