گروه: اخبار استان خبر: 225533 / تاریخ انتشار : 1401/12/29 ساعت : 17:05

اطمینان خاطر فرماندار کهگیلویه به مردم شهرستان در خصوص میوه شب عید و تعطیلات نوروز

فرماندار کهگیلویه گفت: تدابیر لازم برای تأمین و عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شهرستان صورت گرفته شده است.

 فرماندار کهگیلویه در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس با  اشاره به نوسانات بازار و شرایط حاکم بر آن گفت: بازرسان در سطح بازار به‌صورت مستمر حضور دارند و برای ممانعت از افزایش تخلفات احتمالی، با انجام گشت‌های مشترک در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد عمومی، موجب جلوگیری از قانون‌گریزی و تخلفات خواهد شد.

 

عبدالعزیز موسوی افزود: برای  میوه موردنیاز شب عید، اداره تعاون روستایی و جهاد کشاورزی به‌عنوان متولیان امر به‌گونه‌ای عمل کنند تا میوه به‌موقع و به‌اندازه تأمین و در غرفه‌های ویژه تنظیم بازار با قیمتی زیر قیمت بازار در اختیار مردم قرار گیرد.

 

وی تصریح کرد: سال گذشته اقدام خوبی در ساماندهی مراکز توزیع میوه شب عید صورت گرفت که انتظار می‌رود دستگاه‌های مسئول با استفاده از تجربیات سال گذشته و رفع مشکلات معمول در این خصوص اقدام نمایند.

 

موسوی ادامه داد: ذخیره‌سازی محموله باکیفیت میوه شب عید و تعطیلات شامل پرتقال و سیب‌درختی در میدان مرکزی شهر و چهارراه کپسولی توزیع‌شده است.

 

وی با تأکید بر اینکه میوه شب عید با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و تعاون روستایی از باغات سطح استان و خارج استانی تأمین‌شده است خاطرنشان کرد: به‌صورت روزانه تا پایان تعطیلات نوروزی میوه توزیع خواهد شد و قیمت هر کیلو میوه تخفیف ۱٠ درصدی دارد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اینکه  کیفیت بالای این میوه‌ها موجب استقبال مردم خواهد شد عنوان کرد: نظارت‌ها بر نحوه توزیع، کیفیت و قیمت میوه و سایر اقلام موردنیاز مردم تا پایان تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان ادامه دارد و بازرسان جهاد کشاورزی با همکاری بازرسان صمت، بسیج اصناف و اداره تعزیرات به‌صورت ویژه از زمان حمل میوه توسط عاملان تا زمان رسیدن به دست مصرف‌کنندگان بر اجرای هر چه مطلوب‌تر این طرح نظارت کامل دارد.

 

موسوی در پایان با اشاره به اینکه برای رضایت‌مندی هر چه بیشتر مردم، نظارت‌ها را تشدید کردیم و گشت‌های نظارتی مشترک نوروزی تعریف‌شده و به سوداگران اجازه نمی‌دهیم که در بازار التهاب ایجاد کنند گفت: عید پیشرو با عملکرد خوب دستگاه‌ها و آمادگی صددرصدی شهرستان برای استقبال از نوروز، روزهای خوبی برای مردم رقم خواهد خورد.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.