گروه: اخبار استان خبر: 225591 / تاریخ انتشار : 1402/1/2 ساعت : 16:55
عکس نوشته؛

تیرهای افتاده بر زمین در یاسوج/راهکارهایی برای تحقق شعارسال+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به ماجرای تیرهای برق پارک جنگلی یاسوج و صحبت مسئولان استان در خصوص پارک جنگلی یاسوج پرداخته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،لزوم ورود مدعی‌العموم به سرنوشت عجیب تیرهای برق پارک جنگلی یاسوج، سال ۱۴۰۲ باید منجر به رشد اشتغال و بهبود معیشت مردم شود، شعار سال ابزار پیش برنده برای مسئولین کشور است و خبرهایی در خصوص شعار سال از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

---
 
تیرهای برق پارک جنگلی یاسوج تقریبا از دو هفته قبل بر زمین افتاده است و به نظر می رسد برای سرقت به این حال و روز افتاده اند.خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
---
دکتر زراعت‌کیش گفت: کاهش وابستگی به نرخ دلار، بهبود وضعیت دیپلماسی اقتصادی و افزایش صادرات می‌توانند گشایش‌هایی را در بحث افزایش تولید و رونق اقتصادی در کشورمان ایجاد کنند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
---
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نام‌گذاری سال یک ابزار پیش برنده برای مسئولین است که پیرامون شعاری که در آن سال وجود دارد برنامه‌ریزی کنند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
---
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تبریک سال جدید گفت: مردم به گشایش‌های عظیم در سال ۱۴۰۲ امیدوار باشند
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
---
نماینده گچساران و باشت در مجلس یازدهم گفت: سال ١۴٠٢ باید سال به ثمر نشستن این تلاش ها باشد تا شاهد رشد اشتغال، توسعه، افزایش سطح کمی و کیفی درآمد مردم و بهبود معیشت آنان شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.