گروه: اخبار استان خبر: 225632 / تاریخ انتشار : 1402/1/4 ساعت : 14:05

گلایه‌های مردمی از نبود مرغ گرم در بازار یاسوج/ آیا باز هم پای بی تدبیری مسئولان درمیان است؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس کمبود مرغ گرم در سطح شهر یاسوج باعث گلایه شهروندان و مسافران شده است؛ کافی است برای نمونه سری به بازار و مغازه‌های مرغ فروشی در سطح شهر یاسوج بزنید تا با کمبود این مهم روبرو شوید.

 

پس از دریافت خبری مبنی بر کمبود مرغ در سطح شهر یاسوج، خبرنگار این پایگاه خبری به‌صورت میدانی برخی از مغازه‌ها در محدوده میدان جانبازان به سمت خیابان شهید مطهری را موردبررسی قرار داد که مشخص شد مرغ گرم وجود ندارد؛ همچنین شهروندان در تماس با این رسانه از کمبود مرغ در دیگر نقاط شهر نیز خبر دادند.

 

برخی فروشندگان دلیل کمبود مرغ را تعطیلی کشتارگاه ها در این ایام اعلام کردند.

 

در سال های گذشته انتقادات زیادی برای عدم برنامه‌ریزی درست این مسئله وجود داشت، حال امسال ضرورت داشت که روی این مسئله تمرکز بیشتری صورت داده می‌شد.

 

مدیران مربوطه در این قضیه باید با هوشمندی، ظرافت و برنامه‌ریزی دقیق عمل می‌کردند، اگر مرغ در بازار وجود دارد پس چرا در مغازه‌ها توزیع نمی‌شود؟ اگر مغازه‌ها توزیع نمی‌کنند پس چرا با آن‌ها برخورد صورت نمی‌گیرد؟ این حق طبیعی مردم است که در این زمینه مطالبه گری کنند.

 

باید دید در روزهای باقیمانده از تعطیلات آیا یک فکر اساسی برای ساماندهی بازار خصوصاً بازار مرغ و گوشت صورت می‌پذیرد یا خیر؟

 

این رسانه این موضوع را رصد و به اطلاع مخاطبان خواهد رساند و آماده درج پاسخ مسئولان امر در این رابطه خواهد ماند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.