گروه: اخبار استان خبر: 225637 / تاریخ انتشار : 1402/1/4 ساعت : 22:46

حقوق شهروندی حلقه گمشده در چاله‌های شهر دهدشت+ تصاویر

وضعیت چاله‌های دهدشت جزء جدایی شهر تبدیل شده و فرا رسیدن عید نوروز هم نتوانست یخ مسئولان را به خاطر حضور مهمانان نوروزی از این مشکل بگشاید و همچنان حقوق شهروندی در چاله های شهر گم می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وضعیت خیابان‌ها و معابر شهر دهدشت به حدی اسف‌بار است که شهروندان و رانندگان در این خیابان پر از چاله چوله در بی تدبیری مسئولان مجبور به  تردد هستند چراکه هیچ کس در این شهر برای این موضوع دل نمی‌سوزاند.

 

خیابان‌های شهر دهدشت گویا قصد در ثبت رکورد تعداد چاله چوله را دارند و اما مسئولانی که روزانه در برخی از این خیابان‌ها و معابر تردد می‌کنند اما به فکر حل مشکل نیستند.

 

جلال داورپناه رئیس شورای شهر دهدشت در جلسه با خبرنگاران در خصوص عزل شهردار با اشاره به اینکه یک‌هزار و ۵۶۰ تن قیر رایگان از منابع مختلف به شهرداری ابلاغ شد، گفت: شهرداری دهدشت در این مدت هیچ برنامه‌ای برای اجرای پروژه‌های عمرانی و ساماندهی خیابان‌ها و چاله‌چوله‌های شهری برای استفاده قیر نداشته است.

 

بارها از طریق رسانه ها و فضای مجازی تصویر این چاله ها  انعکاس داده شده است اما گویی مسئولان نمی خواهند از این خواب عمیقی که فرو رفته اند بیرون آیند.

 

 امروزه در قریب به اتفاق کوچه ها و خیابان های شهر دهدشت که سر برنید، آسفالت های تکه تکه و وصله های ناجور و پینه بسته رخ نمایی می کنند که دیگر حتی نمی توان اسمش را دست انداز گذاشت با این حال دستی برای رفع آن وجود ندارد.

---

چاله چوله های این شهر حکایت غریب نوازی مسئولان در تعطیلات نوروزی در پذیرایی از مسافران و گردشگرانی است که بعد از  چند بار تردد در این خیابان ها باید جلوی بندی خودروی خود را به دست تعمیرکار بسپارند و باخاطری دل ازار شهر را ترک کنند.مردم و رانندگان این شهر در همه ایام سال از دست چاله های خیابان‌ها و کوچه های شهر اعصاب راحت ندارند و شهروندانی که در طول تعطیلات محل مسافرت یا عبور خود دهدشت را انتخاب کردند برای ساعاتی مهمان چاله چوله های شهری می شوند که شهروندان دهدشتی باید در همه ایام سال ان را تجربه  می کنند و هنوز کسی به خاطر این رویه و خساراتی که به شهروندان وارد می شود پاسخگو نیست.

 

شایسته است مسئولین و متولیان امر نسبت به وظایف محوله، و پیش پا افتاده ترین مسئولیت های خویش، بی تفاوت نباشند، وضعیت آسفالت ها ی شهر از جانب هیچ شهروندی قابل قبول نبوده و نیست و تنها کسی که می تواند این وضع را تحمل نمایند و به راحتی از کنار آن بگذرد، خود شما مسئولان هستند.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.