گروه: اخبار استان خبر: 225661 / تاریخ انتشار : 1402/1/5 ساعت : 14:02
در دیدار نوروزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با خانواده شهدا مطرح شد:

ضرورت الگوگیری نسل جوان از وصایای شهیدان/برگزاری بیش از ۲۰ یادواره شهید در سال ۱۴۰۱+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: امروز جامعه ما و نسل جوان ما نیازمند الگوگیری از وصایای شهیدان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس، پیش از ظهر امروز فرمانده و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده با خانواده‌های شهیدان محمدحسین نوایی و جهان‌بخش خرزانی به مناسبت عید نوروز دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار سرهنگ پاسدار روح اله ویسی گفت: امنیت و آسایش امروزی ما، مدیون همت، مجاهدت و شهادت حماسه‌آفرینانی است که با نثار جان خود، درخت اسلام را آبیاری کردند و بر ای این ملت و کشور، عظمت آفریدند.
وی بر لزوم شناخت اهداف و ویژگی‌های شهیدان تأکید کرد و گفت: همه ما وظیفه داریم، تا راه شهدا را ادامه دهیم و در حد توان به بازماندگان شهدا، ایثارگران و جانبازان خدمت‌رسانی کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: پدران مادران شهدا دین خود را با عالی‌ترین درجه به انقلاب ادا کرده‌اند و الگوی پدران امروز در تربیت نسل جدید انقلابی بافرهنگ ایثار و شهادت هستند.
وی تصریح کرد: ما باید از خانواده شهدا، عزیزان جانباز، وصیت‌نامه شهدا و رفتار این عزیزان درس بیاموزیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.

شهید جهان‌بخش خرزانی در تاریخ ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۶۶ در منطقه هورالعظیم و شهید محمدحسین نوایی در تاریخ ۶ مردادماه ۱۳۶۱ در منطقه کوشک به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.