گروه: اخبار استان خبر: 42135 / تاریخ انتشار : 1394/10/6 ساعت : 11:50
لحظه به لحظه با انتخابات:

ثبت نام 108 داوطلب مجلس و 9 داوطلب مجلس خبرگان در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر و سوابق

از آغاز نام نویسی از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شوارای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستانهای سه گانه استان کهگیلویه و بویراحمد 108 داوطلب برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،از آغاز نام نویسی از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شوارای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستانهای سه گانه استان کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 108داوطلب نام نویسی کرده اند.

 

در حوزه بویراحمد و دنا در حال حاضر چهره سرشناسی تاکنون نام نویسی نکرده است اما افرادی با نام های1. عبدالنبی انصاری دارای دکترای تخصصی PHDفارماکولوژی از دانشگاه بین‌المللی پردیس شیراز و  2. رحیم سبحانی‌زاده دارای مدرک کارشناسی‌ارشد علوم سیاسی با حضور در فرمانداری بویراحمد نام نویسی  خود در این حوزه انتخابیه خود را قطعی کردند.

 

 

-رحیم سبحانی‌زاده دومین نامزد انتخابات بویراحمد و دنا در مجلس دهم شد.

سبحانی

-سبحانی‌زاده دارای مدرک کارشناسی‌ارشد علوم سیاسی و اصولگرا است.

 

در حوزه انتخابیه گچساران و باشت ،تنور این انتخابات نفس گیر زود تر از دیگر رقبا گرم شده و 3. غلام رضا تاجگردون نماینده فعلی مردم این دو شهرستان در اولین ساعات امروز اقدام به ثبت نام در این حوزه انتخابیه کرده است.

 

 

 

اما در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ که همیشه آماج سیاست بازی و تاخت و تاز کاندیداها از دو طیف است بعد از کناره گیری حجت الاسلام بزرگواری برای حضور در انتخابات هنوز خبر از ثبت نام کاندیداهای معروف به گوش نمی رسد.

 

 

4.حجت‌الاسلام سیدمجتبی مشیری‌فرد(( اصولگرا)) دارای مدرک کارشناسی ارشد حوزوی و نماینده ولی فقیه در ناجا شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران از سال ۸۱ تا ۸۸ از کاندیداهای انتخابات دهم مجلس حوزه انتخابیه کهیگلویه است.

 

 

http://kebnanews.ir/wp-content/uploads/2015/12/IMG_9813.jpg

 

5.سید سعید محقق جوان ۳۲ ساله دانشجوی دکترای رشته ارزیابی محیط زیست از دیگر کاندیدای ثبت نام شده امروز بود که خود را مستقل معرفی کرد.

IMG_9843

 

6. علی آرام از جناح اصلاح طلبان و دارای مدرک دکترای شهرسازی از دیگر داوطلبان حوزه انتخابیه کهگیلویه است که امروز نام نویسی کرد.

 

http://kebnanews.ir/wp-content/uploads/2015/12/IMG_98361.jpg

 

 

7. علیرضا سجادی‌مهر از فرهنگیان بازنشسته و متولد شهرستان بهمئی که ۳۰ سال سابقه کار فرهنگی را در کارنامه کاری خود بهمراه دارد نیز برای حوزه انتخابیه کهگیلویه ثبت نام کرد.

 

 در سومین روز نام نویسی از داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان و دومین روز انتخابات مجلس شورای اسلامی

 

*در دومین روز از ثبت‌نام نمایندگی مجلس شورای اسلامی، 8. سید شکرالله امامی (اصولگرا) برای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد.

امامی گفت: معتقد به ائتلاف در راستای تقویت مبنانی اصولگرایی هستم.

 

وی در کارنامه خود فرمانداری چرام و مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد را دارد. امامی همچنین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در علوم سیاسی است.

 

9. رهام یزدان‌پناه استاد دانشگاه نیز برای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت‌نام کرد. یزدان‌پناه دانشجو دکترای تخصصی در رشته مدیریت صنعتی است.

 

*این افراد را تعدادی از هواداران‌شان همراهی می‌کردند.

 

* حجت‌الاسلام صادق خشنود برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه استان کهگیلویه وبویراحمد ثبت نام کرد.

 

خشنود با بیان اینکه امور اداری کشور بر اساس انتخابات و متکی به آرای مردم است، اظهار کرد: مجلس خبرگان رهبری وظیفه آن تعیین رهبری می‌باشد از جایگاه خاصی برخوردار است. اینجانب احساس وظیفه کردم که در حد توان وارد این عرصه شوم.

خشنود سابقه فعالیت در حوزه‎‌های علمیه، دفاع مقدس و کار قضایی دارد و  وکیل پایه یک دادگستری است.

 

 

10. محمود منطقیان یکی از چهره های جبهه اصلاحات، صبح امروز برای ثبت نام در رقابت های انتخابات مجلس در ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان کهگیلویه حضوریافت.

وی پیش از این نیز برای چند دوره ثبت نام کرده بود اما نتوانست به مجلس راه یابد.

 

 

منطقیان قصد شرکت در انتخابات مجلس از حوزه کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده را دارد.

 

11. محمدباقر شریفی متولد گچساران ، دارای تحصیلات حوزوی ودانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک و از طیف اصولگرایان میباشد.

-وی کارشناس مسئول تقسیمات کشوری ومدیرکل دفتراموراجتماعی وفرهنگی استانداری کهگیلویه وبویراحمد ،بخشداری لوداب،مسئول آرشیو کتابخانه ای صداوسیما ،مسول رفاه وامور اجتماعی صداوسیما را درکارنامه کاری خود دارد.

 

12. امان اله افشین پور در حوزه انتخابیه گچساران و باشت برای انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرده‌اند.

افشین پور متولد روستای شادگان از توابع بخش مرکزی شهرستان باشت و فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه شیراز است.

 

از سوابق مدیریتی وی می توان به، رئیس شورای اسلامی شهردوگنبدان (دور دوم)، ۴سال رئیس نظام پزشکی گچساران، رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران اشاره نمود.

 

در سومین روز از نام نویسی داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

 

13. البرز بنام از چهره های شاخص اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم حوزه کهگیلویه بزرگ نامنویسی کرد.

 

 بنام 37 سال سابقه فعالیت سیاسی و 24 سال سابقه کار پزشکی و مدیریت شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه در دولت اصلاحات را در کارنامه خود دارد.

 

14. غلام عباس مردانی نیز با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای حضور در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

 

 

مردانی 25 سال سابقه فعالیت فرهنگی دارد و هم اینک نیز مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت است.

 

وی با شعار پیشرفت، عدالت، تحول و خدمت کارآمد در این دوره از انتخابات  به صحنه آمده است.

 

15. علی دلاور نیز ظهر امروز با حضور در فرماندار کهگیلویه نام خود را به عنوان پانزدهمین داوطلب دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی به ثبت رساند.

 

 

وی دارای مدرک فوق لیسانس تاریخ اسلام از دانشگاه دولتی شیراز و 25 سال سابقه کار فرهنگی است.

دلاور عضو حزب موتلفه اسلامی و از جریان اصولگرا است و با هدف خارج کردن شهرستان کهگیلویه از بن بست و اجرای عدالت در این انتخابات شرکت می کند.

 

 

16. سومین روز ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس دور دهم در فرمانداری بویراحمد شروع شد و در این روز غلامحسین رهبرنیا متولد سال ۵۸ از منطقه دشتروم بویراحمد با حضور در فرمانداری پشت میز ثبت نام نشست و فرم های ثبت نام را تکمیل کرد.

 

---

رهبرنیا با گرایش اصلاح طلبی در کارزار انتخابات شرکت کرد و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران و دانشجوی دکترای شهرسازی است.

 

رهبرنیا مدیرعامل و مجری پروژه های ملی و استانی و عضو انجمن متخصصین استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

17. علی توکلی متولد سال ۵۵ و کارمند شرکت نفت کهگیلویه و بویراحمد نامزد انتخابات مجلس دهم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شد. وی هدفش را خدمت به خلق‌الله و پیگیری مطالبات آنها دانست و گفت: من مستقل در این انتخابات حضور می یابم.

 

18. هادی هوشمند پور جوان ۳۲ ساله به صورت مستقل به عنوان داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

 

19 . ﯾﺎﺳﺮ ﻣﺴﺘﻮﻓﯽ‌ﺯﺍده از جریان مستقل دیگر کاندیداهای ثبت‌نام شده در سومین روز از نام‌نویسی کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در شهرستان کهگیلویه بودند.

 

20. در حوزه انتخابیه گچساران نیز اسماعیل صادقی ثبت‌نام کرده‌اند.

 

21. چهارمین روز نام‌نویسی از نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در فرمانداری این شهرستان آغاز و صبح امروز «علی حیدری‌اصل» ۴۵ ساله با مدرک کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌های اقتصادی نام خود را به عنوان نامزد انتخابات دوره دهم مجلس حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت کرد.

وی کارمند سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد است.

 

22. در  حوزه انتخابیه کهگیلویه نیز عدل هاشمی داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری کهگیلویه نام خود را ثبت کرد.

 

سردار عدل هاشمی متولد 1341 در شهرستان کهگیلویه و از رزمندگان، فرماندهان و جانبازان دفاع مقدس است.

 

هاشمی صبح امروز با حضور در فرمانداری کهگیلویه  به عنوان کاندید دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ ثبت نام کرد.

 

وی دانش آموخته مقطع کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد بهبهان بوده و هم اینک معاون اجرایی شرکت نفت و گاز پرشیا است.

 

 

هاشمی، مدیرعامل سابق قرارگاه قرب قائم بزرگترین شرکت وابسته به قرار گاه خاتم الانبیاء، مدیرعامل سابق گروه تخصصی نیرو گستر، معاون سابق عمرانی سازمان اوقاف کشور، شهردار دهدشت، شهردار مسجد سلیمان، مسئول و متولی طراحی، مشاوره و اجرای خطوط ملی انتقال نفت، گاز و آب و سایر پروژه های ملی و فراملی را در کارنامه خود دارد.

 

هاشمی علاوه بر مدیریت طرح های ملی فنی و عمرانی در دوران مدیریت خود، مقالات و تألیفات متعددی در حوزه های فنی،فرهنگی،تربیتی و مدیریتی به منظور ارتقاء بصیرت دینی و معنوی کارکنان تهیه تدوین و به چاپ رسانیده است.

 

23. سهراب حجت خواه در چهارمین روز از نام نویسی از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه کهگیلویه ثبت نام کرد.

وی عضو شورای شهر وعضو هیات علمی دانشگاه آزاد دهدشت است.

 

24. سید منوچهر سیف السادات متولد 1338 فوق لیسانس حقوق عمومی دانشگاه دولتی شیراز و دانشجوی دکتری حقوق عمومی اصفهان از جریان جریان اطلاح طلب برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه کهگیلویه نام نویسی کرد.

 

 وی وکیل پایه یک دادگستری است و سابقه 13 ساله فعالیت در اموزش و پرورش به عنوان معلم ، کارشناس حقوقی و رسیدگی به شکایت ها را در کارنامه خود دارد.

 

سیف السادات مدرس دانشگاه یاسوج نیز است.

 

وی با توصیه به جریان های سیاسی بیان کرد: نباید در انتخابات اعمالی انجام داد که کسی آزرده خاطر شود.

 

 

سیف السادات ابراز داشت: اصلاح طلبان به هر اجماعی برسند از انها حمایت خواهم کرد و موافقم.

 

25. سعید پالار  متولد 1359  و دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک است که با حضور در فرمانداری کهگیلویه به عنوان داوطلب دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

 

 وی مدرس دانشگاه بوشهر است و به صورت مستقل با شعار "عملگرایی پیرو منویات رهبری " در این دوره از انتخابات ثبت نام کرده است.

 

26. سید خداداد کشاورز  متولد 1348 دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی از جریان اصلاح طلب با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای نمایندگی در این حوزه انتخابیه نام نویسی کرد.

وی استاد دانشگاه یاسوج است.

 

 

27. همزمان با چهارمین روز از نام نویسی از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یک کاندید دیگر از حوزه انتخابیه گچساران و باشت ثبت نام کرد.

 

 

سید مصیب افتخاری متولد 1358 کاندیدای اصولگرای اصلاح طلب حوزه انتخابیه گچساران و باشت است که با حضور در فرمانداری این شهرستان گچساران نام نویسی کرد.افتخاری استاد دانشگاه آزاد گچساران است.
 


وی  دارای مدرک مهندسی عمران و عضو هیأت علمی تمام وقت گروه مهندسی  عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران است.

 

28. عبدالمجید فرهادی مدیرکل سابق کمیته امداد استان امروز با مراجعه به فرمانداری شهرستان بویراحمد برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابه بویراحمد و دنا نام نویسی کرد .


فرهادی 53 ساله دارای کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی است .


وی در زمان ثبت نام با بیان اینکه از طیف مستقل وارد مبارزات انتخاباتی خواهد شد، گفت : قصد دارم فراجناحی عمل کنم.

 

29.عنایت محمدپور (اعتدال) ۵۱ ساله و کارمند بانک کشاورزی برای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نام‌نویسی کرد. «محمد‌پور» دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت است.

 

30. سیدصادق نصیب (مستقل) متولد سال ۴۹ و دانشجوی کارشناسی ارشد نیز برای انتخابات حوزه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد.

 

31. سید قادر لاهوتی متولد 1334 عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد گچساران با درجه استادیاری و گرایش اصلاح طلبی کاندیدای نام آشنای اصلاحطلبان شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی ، چرام و لنده است که با حضور در فرمانداری شهرستان کهگیلویه رسما برای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام حضور کرد.

 

 

لاهوتی 60 ساله،در کارنامه خود سوابقی از جمله سه سال فرمانداری گچساران، معاونت آموزش و پرورش دهدشت، نماینده شورای عالی در آموزش و پرورش و تدریس در مقطع دکترای، کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد و پیام نور گچساران را دارد.

 

 

32. "قلندر حسن پور" متولد 1350 با گرایش اصلاح طلبی و کارشناس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان دیگر کاندیدای ثبت نامی در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه کهگیلویه است.

 

33. "علی سینا برقک" متولد 1336 با سوابق اجرایی 39 سال کار فرهنگی، گرایش اصلاح طلبی با شعار راه سبز آبادی و مدرک فوق لیسانس ایران شناسی گرایش تاریخ با حضور در فرمانداری کهگیلویه در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

 

* آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در آخرین روز از ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان رهبری در کهگیلویه و بویراحمد ثبت نام کرد.

نماینده آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در محل فرمانداری شهرستان بویراحمد حضور پیدا کرد و مراحل ثبت نام نماینده مقام معظم رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را انجام داد.

 

سید شرف‌الدین ملک حسینی در سال ۱۳۴۱ در شهر شیراز دیده به جهان گشود.

 

وی فزند مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی نماینده فقید ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

سید شرف‌الدین ملک حسینی در سال 1357 برای تحصیل علوم دینی و حوزوی به حوزه علمیه شیراز رفت. وی همچنین برای ادامه تحصیلات حوزوی در سال 1363 به حوزه علمیه قم رفت و به تحصیل مشغول شد.

 

آیت الله سید شرف الدین ملک‌حسینی دوره سطح و خارج را نزد اساتیدی چون؛ محقق داماد، گنجی، آیت‌الله تبریزی و آیت الله وحید خراسانی بهره برد.

 

ملک‌حسینی اسفند سال 1391 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

 

سید «شرف‌الدین ملک‌حسینی» علاوه بر نمایندگی ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد مسوولیت حوزه علمیه خان شیراز را بر عهده دارد.

 

34. محمد بهرامی شهردار اسبق یاسوج و رئیس ستاد انتخابات دکتر عارف در کهگیلویه و بویراحمد دقایقی قبل با حضور در فرمانداری بویراحمد برای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس نام نویسی کرد.

IMG_0416

بهرامی از نیروهای اصلاح‌طلب و معتدل است. وی همچنین عضو بنیاد امید ایرانیان می‌باشد. بهرامی در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم رئیس دفتر ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف بود.

 

35. همزمان با پنجمین روز از نام نویسی داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دادستان اسبق مرکز کهگیلویه و بویراحمد به طور رسمی برای حضور در انتخابات هفتم اسفند94 نام نویسی کرد .

 

حجت‌الاسلام "سید صدرالله رجائی‌نسب" دقایقی پیش با حضور در فرمانداری بویراحمد برای شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت‌نام کرد.

 رجایی نسب 48 ساله جانباز جنگ تحمیلی است که علاوه بر دادستانی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد معاونت قضایی دادگستری استان فارس را در کارنامه کاری خود دارد .گفتنی است در هنگام ثبت نام این کاندیدای انتخابات مجلس  جمعی از طلاب، روحانیون، فرهیختگان،  و اقشار مختلف مردم  وی را همراهی می کردند.

 

36. در پنجمین روز از نام‌نویسی نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مهدی روشنفکر متولد سال 1343 از روستای دوروهان بویراحمد برای حضور در انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت‌نام کرد.

 

«مهدی روشنفکر» بعد از دیدار با آیت الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و ادای احترام به مقام شامخ شهدا با حضور در فرمانداری بویراحمد نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

 

وی معاون برنامه ریزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در دولت محمود احمدی نژاد و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و عضو هئیت علمی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

روشنفکر دارای دیدگاه اصولگرایی است ولی در حال حاضر با دیدگاه مستقل وارد صحنه انتخابات شده است.

 

 

بنابر این گزارش، در این آئین جمع زیادی از هواداران «مهدی روشنفکر» را همراهی کردند.

 

37. همزمان با پنجمین روز از نام نویسی داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رئیس گروه پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و عضو حزب نواندیش زنان مسلمان اولین کاندیدای ثبت نامی خانم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه بویراحمد و دنا شد.

 

سیده زینب هاشمی 37 ساله اصلاح طلب دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیای شهرسازی است.

 

هاشمی سابقه مدیرکلی امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه  وبویراحمد را در کارنامه خود دارد.

IMG_0432

 

وی هدف از حضور خود در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را توسعه شهرستان های بویراحمد و دنا ، پرداختن به امور جوانان با توجه به بیشترین آمار بیکاری و تابو شکنی حضور بانوان کهگیلویه وبویراحمد در انتخابات عنوان کرد.

 

هاشمی خود را تابع خرد جمعی اصلاح طلبان دانست و گفت: در جریان مشکلات پیش آمده برای خانم آرامش هستم ولی ما در یک جهت و با یک هدف حرکت می کنیم.

 

38. علی دردانه متولد سال تولد1354 دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق با حضور در فرمانداری شهرستان کهگیلویه برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

وی با گرایش سیاسی،اصلاح طلب و باشعار، وحدت وانسجام اصلاح طلبان در این دوره از انتخابات شرکت کرده و ایجاد و تاسیس کارخانه برای اشتعال زایی را از برنامه های خود عنوان کرده است.

 

39. علی جمال نژاد متولدسال تولد1361 دارای مدرک کارشناس ارشد کشاورزی و با گرایش سیاسی مستقل در فرمانداری کهگیلویه حضور یافت و برای حوزه انتخابیه کهگیلویه در انتخابات مجلس نام نویسی کرد.

وی رفع اشتغال جوانان باتحصیلات عالی را از برنامه های خود عنوان کرد.

 

40.علی محمد شفاعت نیا متولد سال 1362 کارشناس ارشد مدیریت با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

 وی با گرایش سیاسی مستقل و با شعارعدالت، توسعه عمرانی شهرستان در حوزه انتخابیه کهگیلویه به صحنه آمده است.

 

41. فاطمه رستمیان تل زالی متولد ۱۳۶۴ کارشناس ارشد اقتصاد کشاورزی و دانشجوی دکترای اقتصاد و توسعه و سیاست بود که با گرایش مستقل برای حضور در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کرد.

 

 

42. سید ابوالفضل قاسمیان متولد ۱۳۵۸ از روستای کریک شهرستان دنا دانشجوی دکترای ریاضی کاربردی با گرایش اصلاح‌‌طلبی که در پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان برای دوره دهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات بویراحمد نام‌نویسی کرد.

 

43 ﻣﺤﻤﺪ ﺟﻬﺎﻧﺒﺨﺶ “ﺍﺻﻮﻟﮕﺮﺍ”

 

44. ﺳﯿﺪ ﻣﻬﺪﯼ ﻭﻓﺎﯾﯽ “ﺍﺻﻼ‌ﺡ ﻃﻠﺐ”

 

45. ﻣﺼﻄﻔﯽ ﺍﺭﮊﻧﮓ “ﻣﺴﺘﻘﻞ”

 

46.آخرین فرم ثبت نام پنجمین روز را ادریس کشاورز از حوزه رسانه و فرهنگی اصلاح طلب پر کرد و خود را به عنوان بیست و پنجمین کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، لنده وبهمئی به ثبت رساند.

IMG-20151223-WA0007

کشاورزمتولد ۱۳۵۹ دارای  ۱۳ سال سابقه فعالیت فرهنگی در آموزش و پرورش و ۱۰ سال فعالیت رسانه در سایت جمانیوز وابسته به جریان اصلاح طلب را دارد.

 

وی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ادبیات است گفت: کهگیلویه بزرگ نیاز به تغییرات زیادی دارد و این شهرستان بزرگ و محروم باید با تدابیر مناسب و تغییرات زیاد از بن بست و محرومیت نجات پیدا کند.

 

47. سید سلمان ستایش متولد ۱۳۵۰ دارای مدرک فوق لیسانس فلسفه و گرایش فکری مستقل برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران نام نویسی کرد.

IMG_8768

وی تاکنون سابقه اجرایی نداشته و در حوزه تدریس و فرهنگی است و با شعار عقل، قانون، دین وارد صحنه انتخابات شده است.

 


*علاوه بر آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی و حجت الاسلام صاق خشنود که در خود کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرده اند محمد رضامتقی راد، * محمدصالحی ابرکویی،* علی جاوید*،* عبدالعلی چراغی سپه وند،* عبدالحمیدفلاح نژاد،* سیدمحمدکاظم موسوی نسب،* حسینی نوبخت  هفت نفری هستند که در سایر استانها برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و برای حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کرده اند.

 

 

48. غلام محمد زارعی نماینده فعلی بویراحمد و دنا در ششمین روز از نام نویسی داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری بویراحمد ثبت نام کرد.

 

«زارعی» نماینده فعلی بویراحمد و دنا صبح امروز با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و حضور در فرمانداری بویراحمد نامزد انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی شد.

«زارعی» با ورود به فرمانداری بویراحمد به پشت میز ثبت‌نام رفت و نام خود را برای نامزد انتخابات دهم مجلس نوشت.

 

زارعی نمایندهٔ دوره نهم مجلس شورای اسلامی و عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، نماینده قوه مقننه در هیات نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان دولت از حوزهٔ انتخابیهٔ بویراحمد و دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

وی در انتخابات مجلس نهم در رقابت با ستار هدایتخواه نماینده دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری توانست با کسب بیش از ۸۱٬۰۰۰ رای پیروز انتخابات این دوره حوزه انتخابیه بویراحمد ودنا شود.

 

49. پیش از ظهر امروز «محمد رضا نیکبخت» پس از دیدار با آیت‌الله ملک‌حسینی و ادای احترام به شهدای گمنام یاسوج با ورود به فرمانداری بویراحمد، نام خود را به عنوان نامزد انتخابات دوره دهم مجلس به ثبت رسانید.

بنابر این گزارش، در این آئین جمعی «نیکبخت» را تا محل نام‌نویسی نامزدهای انتخاباتی همراهی کردند.

 

نیکبخت که پیش از این سکانداری ریاست دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد، کاشان و کرمانشاه را نیز بر عهده داشت، فارغ‌التحصیل دکترای داروسازی از دانشگاه تهران است. وی همچنین مدرک تخصص PHD فارماکولوژی خود را از یکی از دانشگاه‌های معتبر گلاسکوی کشور انگلستان دریافت کرد.

 

«نیکبخت» از چهره‌های علمی و اصولگرا بویراحمد و دنا است.

 

50. جمشید عزیزی متولد 1346 دکترای جامعه شناسی از دانشگاه پیام نور تهران و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور یاسوج نخستین داوطلبی بود که صبح امروز در فرمانداری کهگیلویه نام خود را برای نمایندگی چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ثبت کرد.

وی اصولگرا است و عنوان ریاست سابق دانشگاه پیام نور دهدشت را در کارنامه خود دارد.

 

عزیزی با شعار نظارت بر قوانین و تدوین قوانین صحیح در این دوره نام نویسی کرده است.

 

51. خیرالله انصاری متولد 1350 کارشناس ارشد حقوق عمومی از دانشگاه علوم تحقیقات فارس، وکیل پایه یک دادگستری و استاد دانشگاه دومین داوطلبی بود که با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

 

 

وی از جریان اعتدال است و با شعار خدمت و توسعه پایدار در این دوره شرکت کرده است.

 

 

52. حجت الاسلام خلیل نظری (شیخ نظری)  متولد 1350 دارای مدرک حوزوی سطح 4 و مستقل با حضور در فرمانداری کهگیلویه نام خود را به عنوان سومین داوطلب روز ششم ثبت نام از داوطلبان ثبت کرد.

 

 وی مدرس درس خارج فقه در حوزه علمیه قم و عضو مجمع عالی مدرسین حوزه علمیه را در کارنامه خود دارد.

 

 

 نظری با شعار حقوق شهروندی و توسعه پایدار حضور یافته است.

 

53. منوچهر چک نژادیان متولد 1350 دارای مدرک کارشناسی ارشد ریاضیات از دانشگاه پیام نور شیراز است که با حضور در فرمانداری کهگیلویه نام نویسی کرد.

 

وی اصولگرا است و با شعار حمایت از کوخ نشینان  و مبارزه با خواص پروری در این دوره از انتخابات مجلس حضور یافته است. چک نژادیان دبیر اموزش و پرورش کهگیلویه است.

 

54. صالح آذرخش متولد 1363 دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی روستایی از دانشگاه دولتی سیستان و بلوچستان است که در ششمین روز از نام نویسی داوطلبان مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری کهگیلویه ثبت نام کرد.

وی مهندس شهرسازی شهرداری لنده است و سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور دهدشت را در کارنامه دارد.

 

 55. موسی اخلاقی نسب متولد 1344 شهرستان چرام ، کارشناس ارشد تاریخ و تمدن از دانشگاه علوم تحقیقات تهران که با حضور در فرماندار کهگیلویه نام خود را ثبت کرد.

 اخلاقی نسب 26 سال سابقه فرهنگی دارد و از جریان اصلاح طلب است. وی با شعار " با کلید مهر تدبیر و امید فتح فردا ها میسر می شود" برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی، چرام و لنده نام نویسی کرد.

 

56. حجت الاسلام سید نعمت الله صدوقی متولد 1323 دارای تحصیلات حوزوی سطح 2 و سابقه 25 ساله فعالیت سیاسی در جریان اصلاح طلبی است که در فرمانداری کهگیلویه برای انتخابات مجلس نام نویسی کرد.

 وی جانباز و رزمنده دفاع مقدس و سابقه 13 ماه حضور در جبهه دارد و 20 سال نیز معلم آموزش و پرورش بوده است.

 صدوقی با شعار سرمایه گذاری و توسعه همه جانبه در دهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی شرکت می کند.

 

57. محمود حمیدی بلدان متولد 1350 از شهرستان چرام داری مدرک کارشناسی ارشد ادبیات فارسی از دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین نیز با حضور در فرمانداری کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات مجلس نام نویسی کرد.

وی مدرس دانسگاه های استان است و سابقه ریاست و عضویت در شورای روستایی بلدان شهرستان چرام را در کارنامه دارد.

 

 58. رضا ضرغامی متولد 1345 پزشک عمومی(دکترای حرفه ای) ساکن لنده  و به صورت مستقل برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری کهگیلویه نام نویسی کرد.

 

 

59. حجت الله هاشمی متولد 1349 کارشناس ارشد ادبیات فارسی و از طیف اصلاح طلب با حضور در فرمانداری کهگیلویه نام خود را برای انتخابات مجلس دهم ثبت کرد.

 وی کارمند دانشکده  فنی و حرفه ای استان و دبیر حزب اعتماد ملی استان است و ریاست آموزش و پرورش لنده در دوره اصلاحات را در کارنامه دارد.

 

60. علی علیزاده آرند متولد 1350 شهرستان چرام دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد واحد بندرعباس است که با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

وی عضوهیات علمی دانشگاه پیام نور بوشهر و وکیل پایه یک دادگستری است که با شعار توسعه و محرومیت زایی با کلید همدلی و هم رایی در این انتخابات حضور یافته است.

علیزاده اصلاح طللب است.

 

61. علی کامرانی مقدم متولد 1353 کارشناس ارشد تاریخ از دانشگاه دولتی شیراز با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای انتخابات مجلس نام نویسی کرد.

وی پژوهشگر بنیاد ایران شناسی کهگیلویه و بویراحمد است و با شعار اجرای قانون برای حضور در انتخابات هفتم اسفند شرکت کرده است.کامرانی مقدم اصلاح طلب است.

 

62. در ششمین روز از نامنویسی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی دومین بانوی کهگیلویه و بویراحمد برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کرد.

 خانم "سیده زهرا حسینی"  با حضور در ستاد انتخابات بویراحمد اقدام به نام نویسی کرد.حسینی 35 ساله ، دانشجوی دکترای فلسفه و با گرایش اصلاح طلبی در انتخابات آتی شرکت خواهد کرد .

وی برای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا کاندیدا خواهد شد .

حسینی اعلام کرده با شعار تحرک ، تامل ، تعمق و توکل برای رسیدن به توسعه ای پایدار و تجدد طلبانه پا به کارزار انتخابات خواهد گذاشت.

 

63.سید باقر موسوی جهان آباد چهره شناخته شده اصلاح طلبان دقایقی قبل با حضور در فرمانداری بویراحمد نام خود را برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت کرد.

موسوی‌ جهان‌آباد نماینده مردم بویراحمد در مجلس پنجم و ششم به عنوان کاندیدای انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نام نویسی کرد.

 

وی متولد 1341 است . در زمان نام نویسی نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تعدا زیادی از هواداران و همفکران این نامزد انتخاباتی وی را همراهی کردند.

64.  خدارحم آخشیک                               مستقل                           بویراحمد و دنا

65- سید محسن محمودی نیکو               مستقل                            بویراحمد و دنا

66. مسلم افروز                                     مستقل                             بویراحمد و دنا

67. آیت الله اخلاقی پور                            مستقل                           بویراحمد و دنا

68. پوسف پنجه بند فوق لیسانس پژوهش علوم اجتماعی، دبیر آموزش و پرورش و اهل روستای تکیه باشت و دارای گرایش فکری اصلاح طلبی که با حضور در فرماندرای گچساران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام نویسی کرد.

IMG_7967

وی با شعار انتخاباتی دیدن آنهایی که دیده نمی‌شوند وارد این کارزار شده‌است.

 

69. حمید حسن پور دیل متولد ۱۳۵۲ از روستای دیل کار‌شناس ارشد حقوق جزاء و جرم‌شناسی و کارمند دادگستری گچساران و دارای گرایش فکری اطلاح طلب اعتدالگرای اصولی است. وی با شعار خدمت، اقتصاد، اشتغال وارد صحنه انتخابات شده‌است.                 

IMG_7977

 

 

70. " سید سلیمان ابید”، از سادات امامزاده علی، عضو مجمع نخبگان بین الملل ایران و جهان با حضور در ستاد ثبت نام انتخابات کشور در تهران برای حضور در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ نام نویسی کرد.

دکتر سلیمان ابید، تحلیل گر مسائل سیاسی و استراتژیک ایران در نظام بین الملل، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید مطهری تهران و مدرس دانشگاه امام حسین (ع)، کارشناس مسائل سیاسی در حوزه خاورمیانه، تحلیل گر رسانه جمعی در شبکه خبر و صدای آشنا  می باشد که امروز به لیست نامزدهای انتخابات کهگیلویه بزرگ اضاف شد.

 

71.صبح امروز و در روز پایانی نام نویسی از کاندیداها کرم جانی‌پور با حضور در فرمانداری بویراحمد نامزد انتخابات دوره دهم مجلس بویراحمد و دنا شد.

 

 جانی‌پور رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج با حضور در فرمانداری بویراحمد نامزد انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شد.

dr-janipour

 

کرم‌ جانی‌پور دارای مدرک دکترای حقوق است و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و ریاست دانشگاه‌های آزاد اسلامی گچساران و یاسوج را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

 

وی از اصولگرایان بویراحمد و دنا است.

 

72. عبدالخالق خرسندیان در هفتمین و روز پایانی ثبت‌نام انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با همراهی جمعی از هواداران با ورود به فرمانداری بویراحمد نام نویسی کرد.

 

 

خرسندیان از خانواده شهیدان خرسندیان از بخش کبگیان است. وی اصولگرا و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اقتصادی است.

 

رئیس دفتر پژوهش استانداری کهگیلویه و بویراحمد و عضو شورای عالی اقتصادی بسیجیان در کارنامه مدیریتی خرسندیان مشاهده می‌شود.

 

 73. علی پولادی‌وندا صبح امروز با حضور در فرمانداری برای نامزدی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گچساران و باشت نام‌نویسی کرد.

Foladi-(59)

پولادی‌وندا به عنوان کاندیدای شاخص جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس دهم در گچساران و باشت نام‌نویسی کرده است.

 

 جمعی از جریان اصولگرایی و اقشار مختلف مردم گچساران پولادی‌وندا را برای نامزدی در انتخابات مجلس دهم همراهی کردند.

 

مدیرعاملی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و سابقه مدیریت چندین ساله در عرصه نفت و گاز در جنوب کشور از جمله سوابق وی بوده است.

 

تاکنون ۹ نفر برای نامزدی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام‌نویسی کرده‌اند.

 

74. دکتر سید مصطفی تقوی متولد ۱۳۳۸ در شهرستان کهگیلویه، روز جمعه با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای رقابت در انتخابات مجلس دهم از حوزه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نام نویسی می کند.

 

 تقوی فرزند آمیر احمد تقوی رئیس حوزه علمیه کهگیلویه و از اصولگرایان اعتدالی  این شهرستان بوده و دارای دکتری علوم سیاسی، محقق موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران و استاد دانشگاه است.

 

وی تحصیلاتش را تا مقطع دکتری در رشته علوم سیاسی و در دانشگاه های شهید بهشتی و تهران گذرانده است و در دانشگاه شهید بهشتی تدریس می کند.

 

75. فتح الله مردانی متولد سال 1345 اصلاح‌طلب، پزشک عمومی و از اهالی رسانه کهگیلویه وبویراحمد است که با حضور در فرمانداری بویراحمد برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد. وی مدیر مسئول نشریه آذرنگ است

 

76. "محسن معماری" از کارمندان فرمانداری شهرستان لنده با حضور در فرمانداری شهرستان کهگیلویه ثبت نام خود را برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قطعی کرد.

"محسن معماری" متولد 1362 دانشجوی دکتری علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی اهواز از طیف اصول گرا با حضور در فرمانداری کهگیلویه نام خود را برای انتخابات مجلس دهم ثبت کرد.

وی هدف خود را از ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس را اجرای منویات مقام معظم رهبری و مشارکت حداکثری مردم و خدمت به مردم کهگیلویه بزرگ دانست.

وی توجه ویژه به جوانان و جوان گرایی به همراه توسعه اقتصادی و خارج کردن کهگیلویه بزرگ از بن بست را مهمترین برنامه کاری خویش بیان کرد.

"محسن معماری" فرزند شهید و دبیر ستادمدیریت بحران فرمانداری شهرستان لنده است.

 

77.حجت‌الاسلام لطف‌الله سپهر، متولد1347,مدرک حوزوی سطح4, مدیرکل کتابخانه خوزستان با جناح اصولگرایی کاندیدای انتخاباتی در حوزه انتخاییه کهگیلویه است.

 

IMG_8215

 

سپهر در کارنامه مدیریتی خود رئیس شورای نگهبان کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان را دارد.

 

78. "جهانگیر حبیبی" متولد1338، گرایش اصلاح طلبی، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت منابع آب ایران با مدرک فوق لیسانس مدیریت اجرایی دیگر کاندیدای انتخاباتی این دوره در حوزه انتخابیه کهگیلویه است.

IMG_8141

حبیبی در کارنامه خود سوابقی از جمله رییس بنیاد مسکن دهدشت به مدت 2سال، معاون بهره‌بردای آب و فاضلاب استان و مدیرکل امور آب استان را در کارنامه خود دارد.

وی در خصوص هدف خود برای شرکت در انتخابات گفت:با توجه سوابق اطلاعاتی که از این شهرستان دارم امیدوارم بتوانم با مشاکت مردم زمینه اقدامات توسعه ای و زیرساخت ها را برای اشتغال جوانان و رفع محرومیت فراهم کنم.

 

79. "لطیف رستاد" متولد 1349، فوق لیسانس تاریخ، کارمند حوزه برنامه ریزی جهاد کشاورزی با جناح اصلا طلبی کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه است.

 

رستاد با بیان اینکه برخی از مشی ها در تعارض با امر توسعه یافتگی است، بحث قومیت گرایی را یک مورد مهم در تضاد با توسعه دانست و گفت: جامعه امروز جامعه برنامع محور است توقف در ایستگاه قوم گرایی کاری بسیار بد است باید با کمک هم نگذاریم افراد منفعت طلب در بحث قوم گرایی هدف خود را مطرح کنند.

پایگاه خبری کهگیلویه

 

لطیف رستاد نیز از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان کهگیلویه است که در انتخابات دور نهم مجلس شورای اسلامی در رتبه دوم قرار گرفت و از رفتن به بهارستان باز ماند.

 

80. ستارهدایت خواه دقایقی قبل با حضور در فرمانداری بویراحمد به عنوان کاندیدای انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

گفته می شود ستار هدایتخواه با این تصمیم تاریخی هم از اختلافی که ممکن بود برای همیشه در اردوگاه اصولگرایان بویراحمد و دنا به وجود آید جلوگیری کرد و هم سرنوشت انتخابات در این حوزه را تغییر خواهد داد.

 

هدایت خواه نمایندگی ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را در کارنامه خود دارد و از چهره های شاخص جریان اصولگرا و عضو جبهه پایداری به شمار می رود.

 

81. دکتر  منوچهر جوانمردی بعد از حضور در گلزار شهدای شهرستان کهگیلویه و ادای احترام به مقام شهدا، وارد فرمانداری کهگیلویه شد و با شعار شکوه،آبادانی و توسعه پایدار رسما  نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه کهگیلویه بزرگ شد.

 

جوانمردی متولد خرداد ماه 1348 روستای زورآزما از توابع  شهرستان بهمئی است وبا مدرکدکترای تخصصی جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی با گرایش اصلاح طلبی دیگر کاندیدای انتخاباتی در حوزه انتخابیه کهگیلویه است.

 

وی کاردانی امور تربیتی از تربیت معلم شهید رجایی شیراز ، کارشناسی جغرافیای انسانی از دانشگاه تهران در سال 1368 ،کارشناسی ارشد رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه شهید بهشتی تهران در 1372و دکترای تخصصی رشته جغرافیا و برنامه ریزی روستائی و شهری از دانشگاه علوم و تحقیقات آزاد اسلامی تهران در 1381 را در کارنامه دانشگاهی خود دارد.

استادیار تمام وقت و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز از سال1376 تاکنون، استاد مدعو دانشگاه شهید چمران اهواز از سال 1390 تاکنون،استاد مدعو دانشگاه پیام نور اهواز از سال 1377،استاد مدعو دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان از سال 1376،استاد مدعو دانشگاه فرهنگیان کهکیلویه و بویراحمد احمد تا 1377 از سوابق عملی جوانمردی می باشد.

 

82. کرم خلیلی از جریان اصولگرایی با حضور در  فرمانداری گچساران نامزد انتخابات گچساران و باشت برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

IMG_9486

 

83.سیدجمال‌الدین ارجمندعصر امروز با حضور در فرمانداری بویراحمد نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه شد.

IMG_3593

ارجمند با شعار «عقلانیت و خردگرایی» وارد انتخابات شد و گفت: تابع خرد جمعی و شورای هماهنگی اصلاحات هستم.

ارجمندعضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و رئیس شعبه این حزب در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

84. "امین جمالی نسب" متولد1355, ارشد مشاوره و توان بخشی، کارمند علوم پزشکی با جناح مستقل در این دوره از انتخابات در حوزه کهگیلویه ثبت نام کرد.

 

85."مسعود اژدری" متولد1342، گرایش اصلاح طلبی، دکترای دندانپزشکی با شعار خدامحوری، اخلاق و مردم داری با حضور در فرمانداری کهگیلویه در این دوره از انتخابات ثبت نام کرد.

 

86."رحمان ترحم مند" 45ساله، جناح مستقل با مدرک فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی محیطی کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه است.

 

87."نعمت الله خادمی" متولد1350، اصلاح طلب, کارشناسی ارشد ریاضی دیگر کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه است.

 

88."بیت الله حسینی" متولد1341, فوق لیسانس حقوق عمومی با جناح اصلاح طلبی با حضور در فرمانداری کهگیلویه در این دوره از انتخابات ثبت نام کرد.

 

 

89."مجید باقریان" متولد1353، فوق لیسانس تاریخ با جناح اصلاح طلبی در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه کهگیلویه ثبت نام کرد.

 

پایگاه خبری کهگیلویه

 

90."عبدالله ریسی" متولد1345، دکترای علمی تخصصی با سوابق اجرایی رییس مرکز آموزش عالی فرهنگیان اهواز با گرایش اعتدال با حضور در فرمانداری کهگیلویه در این دوره از انتخابات ثبت نام کرد.

 

 

 

91."فرزاد نجات نیا" متولد1359, ارشد عمران, اصولگرا, با سوابق اجرایی نایب رییس شورای شهر دهدشت دوره سوم, دبیر کانون جواد الائمه, مشاور معاونت قوای مجمع تشخیص مصلحت نظام و هم اکنون مشاور امور علمی و روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان کشور با حضور در فرمانداری کهگیلویه در این دوره از انتخابات ثبت نام کرد.

پایگاه خبری کهگیلویه

 

92."فرشید عزیزی" متولد1358, ارشد مدیریت با گرایش اصلاح طلبی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه ثبت نام کرد.

 

پایگاه خبری کهگیلویه

 

 

93."سید مسعود دانشی" متولد1340, ارشد روانشناسی با جناح اصولگرایی با حضور در فرمانداری کهگیلویه در این دوره از انتخابات ثبت نام کرد.

پایگاه خبری کهگیلویه-آخرین روز نامنویسی کاندیداهای مجلس در حوزه کهگیلویه به روایت تصویر

94."فریدون فاطمی زاده" متولد 1349, ارشد ادبیات دانشگاه شیراز,اصولگرا, با سوابق اجرایی مدیر آموزش و پروش دهدشت,معاون فرماندار کهگیلویه و رییس اداره ارشاد در این دوره از انتخابات ثبت نام کرد.

پایگاه خبری کهگیلویه

 

 

95."سید رضا گنجی پور" متولد1341, ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان با جناح اصلاح طلبی دیگر کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه است.

پایگاه خبری کهگیلویه

 

96."حاجتی ترحم‌پور" متولد 1344، ارشد تاریخ و تمدن با گرایش اصلاح طلبی با حضور در فرمانداری کهگیلویه در این دوره از انتخابات ثبت نام کرد.

 

پایگاه خبری کهگیلویه

 

97."سیاوش نریمان" متولد 1344، با گرایش اصلاح‌طلبی، دکترای تخصصی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد دهدشت با حضور در فرمانداری کهگیلویه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

 

98."مصطفی بهره بر" با گرایش اصلاح طلب و معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت در آخرین لحظات نامنویسی از داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی با مراجعه به ستاد انتخابات فرمانداری کهگیلویه ثبت نام و وارد عرصه انتخابات شد.

99. بهبود گرجی‌پور در دقایق پایانی نام نویسی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه گچساران و باشت با حضور در فرمانداری گچساران نامزد انتخابات این حوزه انتخابیه شد.

100. محمد روشن رو  به طور مستقل برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای ایلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نام نویسی کرد.

 

101. منصور نیکبخت از جریان اصلاح طلب با حضور در فرمانداری بویراحمد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد.

 

102. محمد کرمی با گرایش اصلاح طلب در این دوره از انتخابات مجلس دهم در حوزه بویراحمد و دنا نام نویسی کرد.

 

103. فرشید  ارجمند از جریان اصلاح طلب با حضور در فرمانداری بویراحمد برای انتخابات مجلس دهم در حوزه  انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد.

 

104 . فیض الله جوزاریان  به صورت مستقل برای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نام نویسی کرد.

 

105. حبیب الله پیشوا  از جریان اصولگرایی با حضور در فرمانداری کهگیلویه نام خود را برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه به ثبت رساند . وی وکیل پایه یک دادگستری است.

 

106. اسلام خسروی از جریان اصلاح طلب برای انتخابات دهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه نام نویسی کرد.

 

107. محسن آرمین با گرایش اصلاح طلبی  با حضور در فرمانداری کهگیلویه کاندید انتخابات دوره دهم مجلس در حوزه انتخابیه کهگیلویه شد.

 

108. کرامت الله فدایی با گرایش اصولگرایی  با حضور در فرمانداری بویراحمد نام خود را برای دهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت کرد.

انتهای پیام /200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 8 نظر
اصلاح طلب پیرو خط امام(ره)
1394/10/1 - 15:47
درود بر اصلاح طلبان گچساران درود بر دکتر تاجگردون درود بر دکتر افشین پور درود بر اصلاح طلبان کهگیلویه درود بر محمود منطقیان درود بر منوچهر سیف السادات درود بر دکتر البرز بنام درود بر اصلاح طلبان بویراحمد درود بر سید باقر موسوی درود بر دکتر وکیلی
rateup 2
 ratedown 4
افکار مخالفین را از خودشون بشنوید
1394/10/1 - 20:12
سلام خسته نباشی بهتون چند سایت معرفی میکنم تا اخبار کشوری و سیاسی را بهتر منعکس کنید. در استان کهگیلویه و بویراحمد: 1-کبنا نیوز 2-عصر دنا 3-بویر نیوز 4-راک نیوز 5-سایت استان در سطح ایران 1-سایت الف اصولگرای میانه رو وابسته به احمد توکلی نماینده تهران 2-سایت فرارو اصولگرای اصلاح طلب 3-خبر آنلاین اصلاح طلب 4-انتخاب اصلاح طلب اعتدال گرا نزدیک به هاشمی رفسنجانی 5-جماران اصلاح طلب وابسته به بیت امام و روحانیون نزدیک به آقای خاتمی و سید حسن خمینی 6-نواندیش اصلاح طلب نزدیک به دکتر عارف و دکتر معین 7-بهارنیوز اصلاح طلب نزدیک به دکتر عارف و دکتر معین 8-ندای ایرانیان اصلاح طلب طرفدار خاتمی وابسته به حزب ندای ایرانیان(سید صادق خرازی) 9-فردا نیوز اصولگرا نزدیکان دکتر
rateup 1
 ratedown 4
اصلاح طلب پیرو خط امام(ره)
1394/10/1 - 23:18
باید همه در سه شهرستان تلاش کنند وحدت حفظ شود. نباید هدف قدرت طلبی و پیروزی به هر قیمتی باشد. باید اخلاق و تقوا را در همه حال در نظر داشت. هم اصولگراها هم اصلاح طلبان بنشینند و افراد سالم پاک باتقوا معتدل و مردمی و کاردان و شجاع را به مردم معرفی کنند. بعضی اصولگراها از بعضی اصلاح طلبان اصلاح طلب تر هستند و بعضی اصلاح طلبان از اصولگراها اصولگراتر. پس ملاک اسم و رسم نیست. ملاک تقوا سلامت نفس آزادگی طرفداری از حق و حقیقت و کاردان بودن و شجاعت و تخصص و قانون دان بودن است. انشاالله هر چه خدا خواهد همان خواهد شد. درود بر اصلاح طلبان پاک سرشت درود بر اصولگرایان آزاد اندیش
rateup 1
 ratedown 3
ناشناس
1394/10/2 - 00:05
احسنت دكتر زنده باد دكتر سيف السادات
rateup 2
 ratedown 2
دانشجوی بوشهری
1394/10/2 - 09:18
کامل ترین و بهترین خبری بود که در حوزه انتخابات خوندم منظر به روزرسانی شما هستیم
rateup 5
 ratedown 0
ناشناس
1394/10/2 - 20:11
کاندیدای اصلاحات در کهگیلویه باید صد در صد شناسنامه اش اصلاح طلب باشه. دور افراد به ظاهر مستقل و دو پهلو را خط بکشید. درود بر اصلاح طلبان کهگیلویه درود بر محمد منطقیان درود بر دکتر البرز بنام درود بر منوچهر سیف السادات درود بر دکتر سید قادر لاهوتی
rateup 1
 ratedown 4
ناشناس
1394/10/4 - 16:23
پس پیروزی سیف السادات قطعی شد چون ارای موحد یه مقداریش میره برای دکتر تقوی و یه مقداری هم برای حاج عدل ویه مقدار هم به سیف میرسه.پس قبولی اصلاح طلبان به محوریت سیف السادات قطعی شده البته اجماع ضروری هست
rateup 1
 ratedown 0
کانون ناشنوایان دهدشت
1394/11/2 - 14:22
فقط عدل هاشمی پور
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.