گروه: لنده خبر: 43785 / تاریخ انتشار : 1394/11/4 ساعت : 01:34
بخشدار مرکزی لنده خبرداد:

اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت روستاهای بخش مرکزی لنده تاپایان سال+عکس

بخشدار مرکزی لنده از اجرای عملیات زیرسازی، بهسازی و آسفالت روستاهای بخش مرکزی لنده تا قبل از پایان سال خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده در حاشیه بازدید از روند اجرای عملیات زیرسازی روستای ایدنک در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده از اجرای عملیات زیرسازی، بهسازی و آسفالت روستاهای بخش مرکزی لنده تا قبل از پایان سال خبرداد.

وی افزود: روستاهای ایدنک، مال ملا و سرآسیاب از روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی لنده بوده که علاوه بر اجرای طرح هادی در ان ها چندین روز است که عملیات زیرسازی، بهسازی و آسفالت آنان در دستور کارجدی دهیاری های آنان می باشد.

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: کار تعویض و اصلاح شبکه داخلی آب شرب روستاهای مذکور نیز به طور کامل تعویض شده است که امیدوارم مشکلات مربوط به شکستگی لوله ها و تامین آب شرب در این روستاها برطرف شود.

وی تاکید کرد: با هدف هدایت آب های سطحی محیط پیرامونی روستای ایدنک بیش از 400متر جدول گذاری با اعتباری بالغ بر دویست و چهل میلیون ریال  از محل اعتبارات داخلی در این روستا هزینه شده است.

مرادی اظهارکرد : امیدواریم بتوانیم هر چه سریعتر زمینه رشد کمی و کیفی روستاهای دارای جمعیت را مرتفع کنیم تا زمینه مهاجرت از شهر به این روستاها را تسهیل کنیم.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1394/12/20 - 00:26
سلام! بنده به نوبه ی خود از بخشدار محترم شهرستان لنده جناب آقای عادل مرادی به خاطر زحمات بی وقفه اش برای آبادانی روستاهای بخش مرکزی لنده تقدیر و تشکر می کنم.امیدوارم در تمام مراحل زندگی سربلند و موفق باشید در خطه ی لنده، تاریخ به خود ندیده که مادری شیر مردی چون شما را به جامعه هدیه داده باشد. درود بر آقای عادل مرادی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.