گروه: اخبار استان خبر: 62836 / تاریخ انتشار : 1395/3/31 ساعت : 14:27

آغاز آسفالت تاثیرگذارترین جاده کمربندی شهری در کهگیلویه و بویراحمد/مشکل ترافیک شهری یاسوج تسهیل می‌شود

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری یاسوج از آغاز آسفالت فاز اول جاده کمربندی این شهر خبر داد و گفت: این محور به طول دو هزار و ۲۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محسن رضایی  اظهار داشت: عملیات اجرایی جاده کمربندی یاسوج به همت سازمان عمران شهرداری از ماه گذشته و در قالب دو فاز آغاز شد.

وی با بیان اینکه این جاده کمربندی در حد فاصل میدان انقلاب تا پل سوم بشار احداث می‌شود افزود: این محور به طول دو هزار و 200 متر و با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد و 800 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری یاسوج و در دو فاز در حال اجرا است.

رضایی عنوان کرد: با بهره‌برداری از این طرح مشکل ترافیک شهری و تسهیل در عبور و مرور شهروندان و مسافران به نحو چشمگیری کاهش و دسترسی به سایر نقاط شهری برای خدمات‌دهی مطلوب‌تر فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: فاز اول این طرح از میدان انقلاب تا تقاطع گلزار شهدای شهر یاسوج و فاز دوم آن از تقاطع گلزار شهدا تا پل سوم بشار امتداد می‌یابد.

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری یاسوج ابراز کرد: کارهای تملک و آزادسازی املاک، جدول‌گذاری، زیرسازی، آسفالت، حمل نخاله‌های ساختمانی و اجرای عملیات فضای سبز و نورپردازی این محور در دستور کار سازمان عمران قرار گرفته که امیدواریم این طرح طبق برنامه زمان‌بندی به بهره‌برداری برسد.

رضایی در مورد زمان بهره‌برداری از این پروژه گفت: در صورتیکه پل سوم بشار در هفته دولت توسط راه و شهرسازی افتتاح شود تردد از روی این جاده کمربندی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.