گروه: اخبار استان خبر: 63374 / تاریخ انتشار : 1395/4/9 ساعت : 17:13

برگزاری نمایشگاه ملی کتاب کهگیلویه و بویراحمد در شهریور جاری

مدیرکل فرهنگ و ارشادد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه ملی کتاب در یاسوج خبر داد و گفت: این نمایشگاه 10 تا 15 شهریور ماه جاری برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رضا دهبانی‌پور امشب در جمع خبرنگاران  اظهار کرد: باید به سمت مجوزدار کردن پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در استان حرکت کنیم چرا که در صورت مجوزدار بودن، مشکلات آن‌ها برطرف می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در حال حاضر در استان تعداد ۲۴ پایگاه اطلاع‌رسانی مجوزدار داریم.

وی با بیان مشکلاتی که سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی به دلیل نداشتن مجوز ایجاد می‌کنند، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی وزارت ارشاد به گونه‌ای است که در آینده سایت‌های مجوزدار نیز مانند رسانه‌های مکتوب یارانه خواهند گرفت و این موضوع اکنون در دست مطالعه است.

دهبانی‌پور یکی از مشکلات را مربوط به ارائه مستقیم آگهی‌ها از سوی ادارات به مطبوعات ذکر کرد و گفت: از اتفاق‌های مهم در کشور و در استان ساماندهی آگهی‌ها است که در وزارت ارشاد برای این موضوع تصمیم گرفته شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در وزارت ارشاد تصمیم گرفته شد که دستگاه‌ها در سامانه ثبت‌نام کنند و آگهی‌های خود را به ارشاد بدهند تا ارشاد توزیع عادلانه‌ای در زمینه آگهی‌ها داشته باشد.

وی با بیان اینکه در روش‌های فعلی ممکن است مفسده‌هایی ایجاد شود خاطرنشان کرد: با توزیع عادلانه آگهی‌ها همه مشکلات در این زمینه برطرف خواهند شد.
نمایشگاه ملی کتاب کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج برپا می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: نمایشگاه ملی کتاب کهگیلویه وبویراحمد ۱۰ تا ۱۵ شهریور ماه ۹۵ در یاسوج برپا می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.