گروه: اخبار استان خبر: 65976 / تاریخ انتشار : 1395/5/26 ساعت : 16:52

گزارشی از اردوی جهادی دانشجویان چرامی در روستای اسلام آباد سرفاریاب

گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور چرام در ششمین اعزام خود به اردوهای جهادی در منطقه محروم روستای اسلام آباد سرفاریاب به فعالیت های فرهنگی، آموزشی و عمرانی پرداختند .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خانم لیلا رهنورد مسئول خواهران بسیج دانشگاه پیام نور چرام بیان کرد که با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینه رفع مشکلات معیشتی و اشتغال زایی در جامعه مباحث اقتصاد مقاومتی در سال جاری به صورت ویژه با برگزاری دوره های مختلف برای جهادگران مورد توجه قرار گرفته است.

مسئول خواهران بسیج دانشگاه پیام نور چرام با اشاره به فعالیت های فرهنگی اجتماعی صورت گرفته در این روستا اظهار داشت: برگزاری کلاسهای احکام و قرآن، آموزش خانواده و بهداشت، غبارروبی گلزار شهدا، آموزش گلسازی با روبان و فوم،کامپیوتر، آموزش خیاطی و آموزش کاردستی و نقاشی از جمله این فعالیت ها بوده است.

 

خانم رهنورد از انجام کارهای عمرانی در این روستا خبر داد و افزود: مرمت و بهسازی ساختمان های نیمه  کاره این روستا، رنگ آمیزی، کمک رسانی به خانواده های نیازمند و شناسایی مشکلات روستا و معرفی به ادارات مربوطه از جمله اهم کارهای عمرانی در روستای اسلام آباد بوده است .

 

گفتنی است که مسئول خواهران بسیج دانشگاه پیام نور چرام در رابطه این اردو بیان کرد که این اردو متشکل از 10نفر برادر و 10 نفر خواهر دانشجوی بسیجی بود که به مدت11 روز به طول انجامید.

انتهای پیام/ح

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.