گروه: اخبار استان خبر: 80613 / تاریخ انتشار : 1395/9/16 ساعت : 20:06

جاده آب حیات در سرفاریاب قاتل رانندگان و مسافران/ دریغ از یک تابلوی راهنمایی + تصاویر

جاده ارتباطی آب حیات از سمت سرفاریاب چرام به یاسوج این روزها در پی بی توجهی مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد به قاتلی برای رانندگان و مسافران تبدیل شده و هیچگونه تابلوی راهنمایی در آن نصب نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،جاده ارتباطی آب حیات از سمت سرفاریاب چرام به یاسوج این روزها در پی بی توجهی مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد به قاتلی برای رانندگان و مسافران تبدیل شده و هیچ گونه تابلوی راهنمایی برای هدایت عابران در آن نصب نیست.

این جاده ارتباطی که در از منطقه کوهستانی عبور می کند دارای پیچ ها و شیب های تندی است که هیچگونه حفاظ و گاردریلی برای مواقع خطر در آن نصب نشده است و بارها خودروهایی که از این جاده عبور می کنند در سربالایی ها ی پیچ های تند به دره سقوط کرده اند.

ریزش کوه در روزهای بارانی در این جاده ارتباطی نیز از دیگر مشکلاتی است که جان رانندگان و مسافران را تهدید می کند و مسئولان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان چرام  تاکنون برای رفع این کمبودها تدبیری نیندیشیده اند.

 به علت ریزش کوه و لغزنده بودن این جاده در آب حیات خودرویی در روزهای اخیر منحرف  به دره سقوط کرد و راننده این خودرو در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری از سهل انگاری مسئولان استان و بی توجهی به نصب علائم راهنمایی و رانندگی و حفاظ کنار جاده به شدت انتقاد کرد.

وی گفت: روزانه خودروهای زیادی از این جاده در حال تردد هستند اما مسئولان مربوطه در حوزه ایمنی راه این چنین بی توجه اند و جای بسی تاسف است . 

به نظر می رسد تا در این جاده ارتباطی حادثه ای ناگوار و پرسر وصدا اتفاق نیفتد مسئولان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد قصد نصب علایم راهنمایی و رانندگی و سایر نکات حفاظتی و ایمنی را در این جاده نخواهند داشت.

سقوط یک خودرو به دره در منطقه آب حیات سرفاریاب به سمت یاسوج را در زیر مشاهده می کنید.

گزارش و عکس : ابراهیم عزیزی

 
 
 
 
 

انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.