گروه: اخبار استان خبر: 85700 / تاریخ انتشار : 1396/1/8 ساعت : 19:39
به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز صورت گرفت؛

تصاویر جالب استاندار و مدیرکل حوزه‌اش در چشمه بلقیس چرام

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل حوزه استانداری استان و جمعی از مسئولان شهرستان چرام از چشمه بلقیس بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل حوزه استانداری استان و جمعی از مسئولان شهرستان چرام از چشمه بلقیس بازدید کرد.

،استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه فرماندار و شهردار ابتدا از باغ چشمه بلقیس دیدن کردند و از فعالیت های شهرداری در این باغ برای رفاه حال شهروندان و گردشگران تشکر کردند و خواستار توجه بیشتر به توسعه زیرساخت های رفاهی در این باغ شدند.

موسی خادمی همچنین به همراه مسئولان و مدیر میراث فرهنگی و گردشگری چرام از غرفه های صنایع دستی بازدید و از نزدیک با مشکلات و درخواست های این غرفه داران که بیشتر حمایت مالی و دادن اعتبارات لازم از سوی بانک ها برای توسعه دست ساخته ها و هنر خود برای تولید و فروش بیشتر بودند.

از نکات قابل توجه این بازدید گرفتن عکس یادگاری استاندار و مدیرکل حوزه استانداری  با کلاه نمدی بود

در دیدار چند ساعته که گردشگران اصفهانی و کردستانی این باغ متوجه حضور  استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان چرام فرصت را غنیمت شمردند و از نزدیک به بیان دیدگاه ها و مشکلات و درخواست های خود پرداختند و خادمی از مسئولان حاضر در این بازدید خواستار رسیدگی فوری به برطرف نمودن مشکلات و توجه به درخواست ها برای تامین امنیت و رفاه شهروندان و گردشگران شدند.

 

انتهای پیام/7044

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.