گروه: اخبار استان خبر: 86449 / تاریخ انتشار : 1396/1/25 ساعت : 22:42
امام جمعه موقت چرام:

دربرابر رونمایی تندیس بهمن بیگی در چرام موضع گیری می کنیم/چرام الگوهای بهتری از بهمن بیگی دارد

امام جمعه موقت چرام گفت: از زحمات شهردار چرام طی این چند سال تقدیر می کنیم ولی به نصب تندیس بهمن بیگی در چرام اعتراض و انتقاد داریم و اگر نصب گردد،موضع خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام مجتبی فرهمند امام جمعه موقت چرام در جلسه هفتگی حدیث کسا ی چرام بیان کرد: در مسائل دنیوی به پایین دست خود نگاه کنید و در مسائل مادی مانند اموال دنیایی غبطه نخورید و به مردم فقیرتر از خود نگاه کنید.

 

وی افزود:پیغمبر در سومین توصیه اش به ابوذر فرمودند که صله رحم را ترک مکن حتی اگر تو مقصر نباشی ودر میدان حق و باطل سمت حق را بگیریدهمانند کسی که  اگر با گفتن راست بخشی از فرصتهای دنیوی را از دست می دهید.

 

٢)حجت الاسلام فرهمند  گفت همیشه حق را بر زبان بیاورید و صله رحم  کهعمر را زیاد می کند و گرفتاریها را برطرف می کند، را انجام دهید.

 

امام جمعه موقت چرام در جلسه هفتگی حدیث کسا با اشاره به شهرداری چرام اظهار کرد: از زحمات شهردار چرام طی این چند سال تقدیر می کنیم ولی به نصب تندیس بهمن بیگی در چرام اعتراض و انتقاد داریم و اگر نصب گردد،موضع خواهیم گرفت.

 

وی افزود:ما الگوهای بسیار بزرگتری از بهمن بیگی داریم وعلاوه بر شهدای بزرگواری که در شهرستان چرام داریم ،اولین معلم استان هم از شهرستان ما بوده است و به جای تندیس بهمن بیگی از این الگوها می توان استفاده کرد.

 

حجت الاسلام فرهمند: در بحث انتخابات به شاخصه های رهبری توجه کنند و اصولگرا و اصلاح طلب برای ما برای ما شاخص نیست.

 

امام جمعه موقت چرام با اشاره به بیانات رهبری، گفت: با وجود مدیریت انقلابی در عرصه های مختلف نظام هیچ مشکل لاینحلی در کشور نداریم.

 

حجت الاسلام فرهمند: مدیر انقلابی ظرفیتهای داخل نظام را فعال می کند و چشم آن به دست بیگانگان و دشمنان خارجی نظام نیست.

 

وی در پایان سخنانش بیان کرد:دولتی که راه حل مشکلات مردم رو در دست اجنبی و بیگانه ببیند نمیتواند انقلابی باشد وانقلابی عمل کند ومردم همچین دولتی رو نمیخواهند و فریب حیله های قبل رو نخواهند خورد.دوران فریب دادن مردم باوعده حل مشکلات در صد روز تمام شده است و مردم مدیر دروغگو نمیخواهند.

 

منبع: پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/ح/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.