گروه: اخبار استان خبر: 97903 / تاریخ انتشار : 1396/2/31 ساعت : 11:03

عوامل شایعه مسمومیت مخزن آب مادوان دستگیر شدند

مدیرعامل آب شهری کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری عوامل انتشارشایعه مسمومیت مخزن آب شهر مادوان در شهرستان بویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید علی لدنی نژاد  گفت:عده ای برای اخلال در امنیت و تشویش اذهان عمومی اقدام به نشر این شایعه کرده بودند که با اقدام به موقع نهادهای امنیتی و انتظامی عاملان ترویج این شایعه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

وی با  بیان اینکه این شایعه عصر دیروز و شب گذشته موجب نگرانی شدید ساکنان مناطق مهریان،مادوان علیا و سفلی ی شهرستان بویراحمد شده بود افزود: با انتشار شایعه‌ی مسمومیت مخزن آب شهر مادوان کارشناسان بهداشت آب و فاضلاب شهری استان با بررسی و انجام آزمایش آب این مخزن، سالم بودن آن را تایید کردند.
 
از شب گذشته خبری با موضوع مسمویت آب شرب شهر مادوان در فضای مجازی منتشر و باعث ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی این شهر شد که ساعاتی بعد توسط آبفای شهری استان تکذیب شد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با انتشار اطلاعیه‌ای این شایعه را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است؛ در پی ایجاد شایعه ای مبنی بر مسمومیت مخزن آب مادوان، بدینوسیله به اطلاع کلیه شهروندان عزیز می رساند این موضوع، شایعه ای بیش نیست و قویا” تکذیب می گردد. بدیهی است این شایعه به قصد تشویش اذهان عمومی و اخلال در امنیت جامعه ایجاد شده است.
لازم به ذکر است مسببین این شایعه توسط نهادهای امنیتی و انتظامی شناسایی شده و برخورد قاطع،قانونی و فوری با آنها صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.