کد خبر: 141797
فرماندار اسبق کهگیلویه در نشست با جوانان:
نمایندگان ما چند طرح اقتصادی را در مجلس مطرح کردند؟/برای تحول آمده ام و کنار نمی روم/کهگیلویه بزرگ نیازمند خون تازه است
ابراهیم جعفری گفت: نمایندگان ما چند طرح اقتصادی را در مجلس مطرح کردند؟چرا نمایندگان ما در مجلس عملکردهای دولت را به نام خودشان ثبت می کنند؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ابراهیم جعفری فرماندار اسبق کهگیلویه و یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم با جمعی از جوانان جنبش عدالتخواه شهرستان چرام دیدار کرد.

 

جعفری در پاسخ به این سوال که چرا به صحنه انتخابات آمدید گفت: چهار دلیل عمده برای حضور خودم در انتخابات مجلس یازدهم دیدم؛ دلیل اول اینکه مجلس دهم را ضعیف ترین مجلس بعد از انقلاب هم در بحث قانون گذاری و هم در بحث نظارت می دانم.

 

وی افزود: نمایندگان مجلس دهم در استیضاح رئیس جمهور و وزرا بسیار ضعیف هستند به طوریکه وقتی وزیری استیضاح میشود، پس از مدتی یا نمایندگان استیضاح خود را پس می گیرند یا بعد از استیضاح وزیر رای بیشتری می آورد.


جعفری تاکید کرد: نمایندگان ما چند طرح اقتصادی را در مجلس مطرح کردند؟چرا نمایندگان ما در مجلس عملکردهای دولت را به نام خودشان ثبت می کنند؟

 

فرماندار اسبق کهگیلویه دلیل دوم برای حضور در این انتخابات را تحول در سیاست کهگیلویه بزرگ دانست و گفت: کهگیلویه بزرگ نیازمند چهره های جدید و امروزی تر است و باید نگاهی جدیدتر به این خطه داشته باشیم، اگر ما میخواهیم شرایط تغییر کند باید خون تازه ای به کهگیلویه بزرگ تزریق کنیم.

 

وی افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد حضور جوانان متخصص و متعهد و انقلابی دلیل سومی است که اینجانب کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم شدم، مقام معظم رهبری بر جوان شدن ساختار کشور تاکید دارند، ساختار جمهوری اسلامی ایران در چله دوم باید تغییر کند آن هم با جوانان متعهد،متخصص، کاردان و انقلابی باید رقم بخورد.

 

جعفری در ادامه گفت: چهارمین دلیلی که اینجانب را متقاعد کرد که در این دوره از انتخابات ثبت نام کنم،سوابق، توانایی، استعداد و تخصصی است که در خودم سراغ دارم، بعضی ها توان ۲۰ ساعت کار در شبانه روز را ندارند، بنده ۲۵ سال است که در یک مسیر قدم گذاشتم و همیشه در جریان ارزشی بودم.

 

وی در پاسخ به سوالی به عنوان خدمات خود در فرمانداری کهگیلویه بیان کرد: فرمانداری یک دستگاه نظارتی است، در زمان فرمانداری اینجانب سه انتخابات در کهگیلویه بزرگ برگزار شد که این سه رویداد به نحو احسنت برگزار شد و از وزارت خانه تقدیرنامه گرفتم.

 

در ادامه یکی از جوانان از برنامه جعفری برای اشتغال پرسید که جعفری با بیان اینکه اشتغال یکی از مهمترین مسایل کشور است،گفت: برای از بین بردن بیکاری و ایجاد اشتغال باید بتوانیم طرح های اشتغال زایی ایجاد کنیم، اگه در هر چهار شهرستان طرح های اشتغال زایی ایجاد شود قطعا بسیاری از جوانان کهگیلویه بزرگ مشغول کار خواهند شد و نیازی نیست جوانان ما برای یک کار نگهبانی به عسلویه و بوشهر مهاجرت کنند.

 

یکی از جوانان در مورد نحوه ارتباط با مسئولین کشوری سوالی پرسید، که جعفری در پاسخ گفت: من همین الان با بعضی از مسئولین در ارتباط هستم.


وی اضافه کرد؛اگر نماینده ای سالم،متخصص،اهل مطالعه و پیگیر باشد،می تواند در سطح ملی اثرگذار باشد حتی اگر دولت همفکر آن روی کار نباشد.


جعفری افزود باید وظیفه اصلی نماینده را برای مردم تبیین کنیم و مردم بدانند که وظیفه اصلی نماینده قانونگذاری است.

 

این کاندیدای انتخابات مجلس در پایان بیان کرد: تا آخر در صحنه انتخابات می مانم و به هیچ دلیلی کنار نخواهم رفت.  

 

 

 

---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---