کد خبر: 181155
رئیس سازمان بسیج عنوان کرد؛
آوار برداری و ساخت و ساز شهر انجام می شود/کمک رسانی بسیج به کشاورزان و باغداران دنا
رئیس سازمان بسیج کشور خطاب به مردم شهر سی سخت گفت: مردم شهر سی سخت هم مطمئن باشند که همه مشکلات و مسائل به وجود آمده به سرعت حل خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سردار سلیمانی در گفت و گوی اختصاصی با این پایگاه خبری گفت: با وقوع زلزله در شهر سی سخت از همان  لحظه های اولیه همکاران سپاهی ما در سپاه شهرستان و استان در کنار مردم قرار گرفتند.

رئیس سازمان بسیج کشور تصریح کرد:  اقدامات فوری بسیار خوبی انجام وبلافاصله در زمینه های مختلف از جمله تغذیه، سلامت و بهداشت و شرایط روحی و روانی و امنیت شهرستان را برنامه ریزی و به مرحله اجرا گذاشتند که موفق شدند.

وی ادامه داد:وارد منطقه شدیم تا از نزدیک با مشکلاتی که این زلزله ایجاد کرده آشنا شویم و ان شالله اقدامات میان مدت برای کمک به احداث منازل مسکونی و باسازی و کمک به آوار برداری در دستور کار قرار گیرد.
 
سلیمانی عنوان کرد: همچنین به کشاورزانی که مزارع و باغات آن ها دچار تخریب شده است کمک رسانی هایی خواهیم داشت، تجربه ما در حوادث غیر مترقبه نشان می دهد که ملت بزرگ ایران در این گونه حوادث به صورت منسجم به کمک هم میهنان خودشان می شتابند .
 
رئیس سازمان بسیج کشور  گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران نیز بر اساس توصیه و تدبیر معظم له این گونه متاطق را به گونه ای شایسته  بازسازی می کند، 
 
وی به حوادث و بلایای طبیعی در مناطق بم، رودبار، سرپل ذهاب ، پلدختر اشاره کرد و گفت: بعد از رخ دادن حوادث در این مناطق اکنون نگاه کنید که چه اقدمات گسترده ای نظام جمهوری اسلامی ایران برای التیام آلام این مردم انجام داده است.
 
سلیمانی خطاب به مردم شهر سی سخت گفت:  مردم  شهر سی سخت هم  مطمئن باشند که همه مشکلات و مسائل به وجود آمده به سرعت حل خواهد شد.
 
انتهای پیام/