کد خبر: 190515
شهروندان یاسوجی مطرح کردند:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید دارای کارنامه جهادی و فارغ از نگاه طایفه ای باشد/نشاطی که از دیدگاه مردم با حضور رئیسی در جامعه ایجاد شده است +فیلم
شهروندان یاسوجی با بیان اینکه حضور سرزده رئیس دولت در بین مردم به منظور اشراف بر عملکرد مسئولان است، گفت: استاندار باید شناخت به موضوعات مختلف استان داشته باشد اما انتخاب او نبایداثیر مسائل قومی باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با آغاز به کار دولت سیزدهم شاهد حضور سرزده رئیس جمهور رئیسی در مناطق مختلف کشور هستیم، این بازدیدها بدون اطلاع به منظور حفظ  اشراف بر عملکرد مدیران و خدمات آنها  است.

 

در همین راستا شهروندان یاسوجی در گفتگو با پایگاه خبری صبح زاگرس در خصوص بازدیدهای سرزده آیت الله رئیسی در مدت زمان گذشته و همچنین گزینه انتخاب استانداری مطالبی را بیان کردند که مشروح آن در زیر آمده است.

 

بسطام ،بازدید های سرزده و بدون تشریفات رئیس جمهور را  برخواسته از دغدغه و خدمت به مردم دانست و گفت: آیت الله رئیسی از جنس مردم است و بازدیدهای سرزده وی از مناطق مختلف کشور با هد اطلاع از نحوه و نوع خدمت گذاری مسئولان به مردم است.

 

 

وی  آیت الله رئیسی را دغدغه مند مشکلات مردم محروم و فقیر جامعه دانست و عنوان کرد: سفرهای بدون اطلاع  رئیس جمهور سبب می شود بخشی از مردم به صورت حضوری با وی  مشکلات و کمبودها مطالبی را مطرح می کنند.

 

شهروند یاسوجی در ادامه با بیان اینکه رئیس دولت انتخاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد را مد نظر قرار دهد، ادامه داد: استانداری باید توسط رئیس جمهور انتخاب شود که نسبت به درد مردم در کهگیلویه و بویراحمد در حوزه اشتغال و اقتصاد توان داشته باشد و از دردها و دغدغه های مردم با خبر باشد.

جوان یاسوجی با بیان اینکه حضور سرزده آیت االله رئیسی به منظور خدمت رسانی و کاهش مشکلات مردم است، گفت: رئیس دولت با حضور بدون تشریفات در بین مردم از کمبود ها و ضعف ها  آگاه می شود و همین موضوع سبب می شود تا وی با یک برنامه منسجم و حساب شده در جهت حل آن مشکلات گام بردارد.

 

وی به حضور نمایشی برخی دولت مردان در دوران گذشته اشاره داشت و گفت: یکی از دلایل سفرها و حضورهای بدون اطلاع رئیس جمهور به علت شرایط کرونا است که باید سلامت مردم حفظ شود از طرفی مشاوران و برنامه ریزان وی باید در جهت شناسایی مشکلات مردم و انعکاس آن به رئیس دولت گام برداشته تا مشکلات و مطالبات مردم حل شود.

 

وی گفت: صحبت های مختلفی در خصوص انتخاب استاندار در استان شنیده می شود در این راستا فردی که شناخت و اشراف بر استان داشته باشد انتخاب شود از طرفی  در کهگیلویه و بویراحمد افراد توانمندی وجود دارد که نسبت به مشکلات و معضلات استان آشنایی بیشتری دارند و می توانند در جهت حل آن مشکلات گام بردارند انتخاب شود.

 

افشون گفت: بازدیدهای سرزده آیت الله رئیسی نظیر استان خوزستان به منظور شناخت مشکلات و دغدغه های مردم این استان بود، خصوصا اینکه خبری های مختلفی از مشکلات در حوزه آب شنیده شد از طرفی آگاهی و اشراف بر کار مسئولان از دیگر برنامه های آیت الله رئیسی در این سفرها است.

شهروند دیگری بیان کرد: آیت الله رئیسی بر اساس دغدغه و حس مسئولیت پذیری برای خدمت به مردم در جهت حل مشکلات گام برمی دارد در این راستا شاهد حضور سرزده وی در مناطق مختلف کشور هستیم تا خود مشکلات را از نزدیک لمس کند و نیاز به حضور مشاور و نماینده نباشد تا در جهت حل مشکلات گام بردارد.

 

وی در خصوص انتخاب استاندار استان گفت: استانداران گذشته عملکرد مثبتی نداشته اند  بنابراین استانداری که توسط رئیس جمهور جدید انتخاب می شود ب شاخصه ها  و ویژگی های یک فرد جهادی و پرتلاش باید داشته باشد. باید بدنال انتخاب استانداری با کارنامه کاری موفق و جهادی باشیم.

 

شهروند دیگری در پایان به ضرورت انتخاب استاندار توسط آیت الله رئیسی اشاره کرد و گفت:  استان کهگیلویه و بویراحمد دارای بافت قومی و قبیله ای است بنابراین انتخاب استاندار بومی نباید بر اساس ملاک های قوی باشد بلکه استانداری باید انتخاب شود که متعلق به همه افراد و گروه های باشد از طرفی سابقه، تجربه، اشراف بر مسائل استان از دیگر ویژگی های استاندار استان است.
 


ادامه اظهارات یکی از شهروندان در کلیپ زیر آمده است: