کد خبر: 191131
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح استان در گفتگو با صبح زاگرس:
حضور ۷۵۰ تیم حمایتی و مراقبتی در گام پنجم طرح شهید سلیمانی
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: در گام پنجم طرح شهید سلیمانی بیش از 750 تیم حمایتی، مراقبتی و نظارتی در سطح روستا ها و شهرهای استان فعال بودند.

علی ساداتی در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت اجرای طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویر احمد گفت: در گام پنجم طرح شهید سلیمانی قرار داریم در گام اول بیش از 3 هزار نفر بسیجی به صورت مستقیم در طرح حضور داشتند و همچنین بیش  از 750 تیم حمایتی، مراقبتی و نظارتی در سطح روستا ها و شهر فعال بودند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح به اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی و تمرکز بر واکسیناسیون اشاره داشت و عنوان کرد: در شرایط حاضر بیش از 60 مرکز واکسیناسیون روستایی، 8 مرکز تجمعی شهری در خانه های بهداشت، سوله های صالحین، اماکن نظامی و حسینیه ثارالله مستقر هستند.

 

وی با بیان اینکه از 8 مرکز واکسیناسیون 6 مرکز با بسیج مشترک است و 2 مرکز توسط خود بسیج به صورت مستقل ایجاد شده است، ادامه داد: تا روزهای گذشته بیش از 435 هزار و 28 دٌز واکسن استان تحویل گرفته است و حدود 394 هزار و 444 دٌز تزریق شده که از این تعداد 270 هزار و 903 دٌز در نوبت اول و 123 هزار و 541 دٌز در نوبت اول و دوم واکسن تزریق کرده اند.

 

ساداتی موجودی واکسن را حدود 40 هزار دٌز در انبار اعلام کرد و ادامه داد: واکسن های موجود شامل سینوفارم، آسترازنکا و  برکت است.

 

وی افزود: کمک های مومنانه در حال انجام است و حدود 20 هزار کمک مومنانه در فاز واکسیناسیون طرح شهید سلیمانی وجود دارد که شامل کمک های معیشتی و غدایی و بهداشتی است،  از طرفی سالن های  وابسته به مجموعه سپاه و بسیج آمادگی دارند خدمات را  در دو شیفت صبح و عصر به مردم  ارائه دهند.

 

انتهای پیام/