کد خبر: 191167
چند نفر بمیرند تا جاده کمربندی پل سوم بشار رنگ روشنی به خود بگیرد؟+فیلم
هیچ نقطه ای از جاده کمربندی منتهی به پل سوم بشار یاسوج و خود این پل وجود ندارد که دارای علائم هشداردهنده باشد و از طرف در برخی از نقاط آن عرض جاده به یکباره بر روی رانندگان تنگ می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جاده کمربندی منتهی به پل سوم بشار یاسوج در منطقه بلکو این شهر یکی از جاده هایی است که خالی از هر گونه علائم راهنمایی و رانندگی و هشدار دهنده است و به جرات می توان گفت هیچ نقطه ای از این مسیر وجود ندارد که دارای علائم هشداردهنده باشد و مهمتر از همه این که در تاریکی کامل به سر می برد و همین مساله بر مشکلات افزوده است.

 

در بخشی از این مسیر و در یکی از تقاطع ها، عرض جاده به یکباره کم می شود و رانندگان را در به خصوص در شب به اشتباه می اندازد چرا که نبود علادم راهنمایی و هشداردهنده باعث می شود رانندگان دید کافی نسبت به این نقطه کور را نداشته باشند و به یکباره از مسیر خارج شوند.

 

همانگونه که در فیلم زیر مشاهده می کنید سبقت خودروی سواری از یک خودروی سنگین به امید این که جاده عرض مناسبی دارد نزدیک بود منجر به تصادف شود؛ مشکلی که با نصب چراغ های روشنایی و همچنین علائم راهنمایی و رانندگی قابل حل خواهد بود.