کد خبر: 194542
در پی عدم تمکین رانندگان لنده از نرخ اعلام شده صورت گرفت:
برخورد قاطع و توقیف خودروی رانندگان متخلف در لنده+تصاویر
چندهفته ای است که نرخ مصوب جهت حمل مسافر از طریق پایانه های مسافربری استان ابلاغ شده است ولی برخی رانندگان هنوز از نرخ ابلاغی تمکین نمی کنند و همین مسئله باعث نگرانی مسافران شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،چندهفته ای است که نرخ مصوب جهت حمل مسافر از طریق پایانه های مسافربری استان ابلاغ شده است ولی برخی رانندگان هنوز از نرخ ابلاغی تمکین نمی کنند و همین مسئله باعث نگرانی مسافران شده است.

امروز و در پی اعتراضات گسترده مردم در خصوص عدم تمکین رانندگان از نرخ تعیین شده، نماینده اداره صمت، کارشناس بازرگانی فرمانداری شهرستان لنده با حضور در محل گاراژ مسافربری در جمع رانندگان و مسول شرکت مسافربری تذکرات لازم را دادند.

سید یاسین علویان در جمع رانندگان با اشاره به ضرورت اجرا کردن نرخ ابلاغی گفت: نرخ تعیین شده در شورای حمل نقل استان باید از سوی رانندگان اجرایی و کرایه لنده_دهدشت 17هزارتومان مصوب است.

وی افزود: تمامی رانندگان خودروهای ناوگان مسافربری ملزم به اجرای قانون می باشند و نرخ ابلاغی برای همه رانندگان الزامی است و گاراژ به گاراژ باید مسافران را سوار و پیاده کنند.

نماینده اداره صمت در شهرستان لنده گفت: در صورتی مسافران به تفاهم برسند که راننده با سه نفر حرکت کند نرخ نیز تفاهمی است.

علویان گفت:در صورتی که تخلف رانندگان در خصوص نرخ ابلاغی با شکایت مسافران دریافت شود بدون شک با راننده مختلف برخورد قاطع و خودروی وی متوقف خواهدشد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
 
---
---
---
---
---
---