کد خبر: 199774
معرفی جاذبه های گردشگری استان کهگیلویه بویراحمد:
تاریخی ترین روستای استان که گذرگاه جاده ابرشیم بود+تصاویر
روستای "بیشه ای" از روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده است که در روزگار قدیم یکی از گذرگاه های جاده ابرشیم بوده و زیبایی ها فصل بهار این روستا چشم هر رهگذری را به خود معطوف می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، طبیعت زیبا و چهار فصل استان کهگیلویه وبویراحمد در تمام فصول سال در مناطق مختلف پذیرای دوستداران طبیعت و گردشگری است.

این روزهای شهرستان های گرمسیری استان به واسطه بارش نعمت های الهی رنگ و بوی خاصی به نسبت سال های گذشته به خود گرفته است که بر زیبایی های این شهرستان ها افزوده است.

طبیعیت زیبای شهرستان لنده و روستاهای آن این روزهای بهترین مکان برای حضور گردشگران و دوستداران طبیعت است که در کنار این همه زیبایی بحث میهمان نوازی مردم روستاهای این شهرستان باعث شده است تا گردشگران در کنار استفاده از جاذبه های گردشگری از میهمان نوازی مردم در این شهرستان همیشه یاد کنند.

روستای بیشه ای از روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده است که در روزگار قدیم یکی از گذرگاه های جاده ابرشیم بوده و زیبایی ها فصل بهار این روستا چشم هر رهگذری را به خود معطوف می کند.

روستای بیشه ای از توابع بخش مرکزی در شهرستان لنده است که این روزها به واسطه قرار گرفتن در مسیر لنده_بهمئی یکی از روستاهای دارای جاذبه های طبیعی گردشگری است که طبیعت زیبایش چشم هر بیننده ای را معطوف خویش می کند.

روستای بیشه ای در زمان قدیم یکی از روستاهای بود که به واسطه عبور جاده ابرشیم و وجود چشمه همیشه جوشان در ضلع شرقی روستا به محلی برای استراحت کاروان های تجاری و سیاحتی و زیارتی بوده است که شکل معماری منازل مسکونی در این روستا به دلیل بحث مقاوم سازی در این دوره به طور کامل از بین رفته است.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---