کد خبر: 202557
10 پروژه بهداشتی و سلامت در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان های کهگیلویه، چرام، لنده و باشت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دکتر محمد غلام نژاد عنوان کرد: در چهارمین روز از هفته سلامت دو اقامتگاه پزشک در بهمئی با مجموع مساحت ۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان، دو اقامتگاه پزشک در لنده با مجموع مساحت ۲۰۰ مترمربع با ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار، دو اقامتگاه در باشت و آبدهگاه با مجموع مساحت ۲۰۰ متر مربع و مجموع اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسیدند.


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: یک اقامتگاه پزشک در جاورده با مجموعه اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان و مساحت ۴۱۰ متر مربع و اورژانس بین جاده امامزاده علی (ع) و مهمانسرا شبکه بهداشت و درمان در چرام با مجموعه اعتبار ۸۸۰ میلیون تومان و مساحت ۳۰۰ متر مربع از از دیگر پروژه های افتتاح شده در این هفته می باشد.


وی اظهار داشت: در اسفند ماه سال ۱۴۰۰ استارت پروژه‌های هفته سلامت زده شد و طی جلسات متعددی که با پیمانکاران برگزار شد، مشکلات و معضلات پروژه ها بررسی گردید.


این مسئول حوزه بهداشت و سلامت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: روند ساخت و مشکلات موجود برای پروژه های با پیشرفت فیزیکی 75 درصد بررسی و با هماهنگی های صورت گرفته به صورت شبانه روزی با تزریق پول و تخصیصی که اولویت اول ما برای پروژه ها بود، خوشبختانه توانستیم 10 پروژه را به بهره برداری برسانیم.

 

 غلام نژاد عنوان کرد: خوشبختانه همزمان با تحویل موقت پروژه ها تمامی انشعابات آب، برق و گاز وصل شد و در نهایت پروژه ها بدون هیچگونه مشکلی به بهره برداری رسیدند.