کد خبر: 202846
جزئیات نشست شورای اداری بهمئی؛
بحث داغ هدفمندی یارانه ها و تقدیر فرماندار از مردم شهرستان/پروژه آبرسانی از سد کوثر تکمیل می شود؟
فرماندار شهرستان بهمئی گفت:۱۲ سال است هیچ دولتی جرأت اجرای طرح اصلاح هدفمندی یارانه ها را نداشت و دولت دکتر رئیسی با شجاعت این طرح را به مرحله اجرا درآورد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست شورای اداری شهرستان بهمئی با حضور مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان به ریاست علی محمدی فرماندار برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه سرهنگ مهدی غلامی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت : هدف همه ما امنیت و آرامش برای شهروندان است و انتظار داریم باهمکاری مناسب از تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی جلوگیری کنیم .

 

وی در خصوص برخورد و تعامل با مردم در همه زمینه‌ها گفت : همه ما وظیفه داریم با عموم مردم با صبر و‌حوصله پاسخگوی مشکلات آنها باشیم و با این عزیزان تعامل مناسب و درخور داشته باشیم چراکه همه ما خدمتگذاران این مردم انقلابی و ولایت مدار هستیم.

 

در ادامه محسن افروزی مدیر آب منطقه ای شهرستان بهمئی گفت :اعتبارات سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۱۳۵ میلیارد تومان است که با توجه به این اعتبار و کمک متولیان امر در سال ۱۴۰۲ شاهد تکمیل کامل پروژه آبرسانی از سد کوثر به شهرستان بهمئی باشیم.

 

وی اظهار داشت :در ۵۰ روز گذشته ۸کیلومتر عملیات لوله گذاری انجام شد و تا به امروز ۳۰ کیلومتر لوله گذاری از خط اصلی انجام پذیرفت .

 

وی درپایان در خصوص مشکلات گفت : از مشکلات اصلی و‌مهم در بحث سوخت رسانی  برای ماشین آلات درحال کار است و امیدوار هستیم این مشکل باکمک فرمانداری شهرستان بهمئی حل و فصل شود.

 

غلامعلی مویدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی گفت : مهمترین بحث در بحث آموزش، امتحانات دانش آموزان است که از روز ۲۶ اردیبهشت آغاز شده و بعضی از پایه ها بصورت هم زمان و سراسری در شهرستان برگزار می شود و گاها نیاز است باتوجه به شرایط جوی و‌گردوخاک تغییراتی در ساعت و روز برگزاری اعمال شود که نیاز به هماهنگی با استان وجود دارد و می طلبد فرمانداری شهرستان بهمئی کمال همکاری را باما داشته باشد.

 

علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی در این جلسه گفت : مردم شهرستان بهمئی در این ایام مهم و روزهای مختلفی که در بحث فرهنگیان و بازار بود ، نجابت خود را نشان دادند و وارد جریانهای مخالف نشدند و جای تقدیر و‌‌تشکر از مردم فهیم شهرستان بهمئی دارد.

 

وی ادامه داد : باتوجه به سیاست جدید دولت در بحث اصلاح هدفمندی یارانه ها ، نهادهای متولی و نظارت شهرستان بهمئی باجدیت پای کار بودند و با تامین کالاهای اساسی نیاز مردم را برطرف کردند و این بسیار مهم است و جای تقدیر ویژه دارد.

 

محمدی اظهار داشت : در هفته پیش رو با دعوت از معاون اقتصادی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت ویژه برنامه دولت برای اجرای طرح اصلاح هدفمندی یارانه ها را شرح خواهد داد و حضور ادارات بسیار ضروری است.

 

وی در خصوص طرح اصلاح هدفمندی یارانه ها گفت : قطعا طرح اصلاح هدفمندی یارانه ها که توسط دولت به مرحله اجرا درامد، به نفع قشر متوسط و‌کم درآمد است و تاحدودی به ضرر نظام سرمایه داری است.

 

وی گفت : ۱۲ سال است که این طرح در دولتها مطرح می شود و هیچ کدام از آنها جرأت اجرای آن را نداشتند و این دولت با شجاعت این طرح را اجرا کرده است و آثارمثبت آن را در دراز مدت شاهد خواهیم بود.

 

فرماندار شهرستان بهمئی اظهار داشت : ادارات ما زحمات بسیار زیادی می کشند ازجمله در اداره برق و اداره آب که یک انقلاب واقعی در آنها شکل گرفت اما آنچنان که باید رسانه ای نشدند و عموم مردم از این حرکتهای بزرگ مطلع نیستند ، و نیاز به مستند سازی و اطلاع رسانی برای عموم مردم وجود دارد تا با شفاف سازی موجبات رضایت مردم را بیشتر فراهم کنیم.

 

در ادامه طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عبدالعزیز سیدی به عنوان بخشدار جدید سرآسیاب یوسفی منصوب و از زحمات هیبت الله جوانمرد بخشدار سابق ، تقدیر و تشکر کرد.

 

در پایان این نشست طی حکمی از سوی فرماندار شهرستان بهمئی حجت الاسلام صابر دهقان به عنوان مشاور وی در امور روحانیان و خانم عاطفه بیوکانی مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با حفظ این سمت طی حکمی از سوی فرماندار به عنوان مشاور در امور بانوان منصوب شد.

 

تصاویر //

---
---
---
---
---
---
---
---