کد خبر: 205678
انصاف؛ حلقه گمشده این روزهای برخی رسانه ها در خصوص اقدامات دانشگاه علوم پزشکی/حاشیه در یاسوج؛ استراتژی خاموشی تلاش ها در تهران
استراتژی خبر بد رویکرد جدید رسانه ای افرادی است که منافع شان در دانشگاه علوم پرشکی یاسوج به خطر افتاده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس احمد مهدوی - حکایت عجیبی است حکایت تلاش های بی ثمر برخی رسانه ها برای فرصت سوزی ها و حاشیه پردازی پیرامون اقدامات برخی دستگاه های خدمات رسان استان که تکاپویی بیشتر از قبل را در دستور کار قرار داده اند.

 
گویا این قبیل اقدامات با هدف خاصی در حال اجراست و شاید هم برخی مطامع در این زمینه مقصود اصلی باشد.
 
اما ناگفته پیداست، تغییر و تحول های اخیر موجبات برخی حواشی شده اند که بر این موضوع تشدید داشته است.
 
آنچه انصاف است اینگونه است که تیم مدیریتی جدید، در راس مدیر این دستگاه با یک کار طاقت فرسا روبروست و تا کنون توانسته علی رغم برخی حاشیه پردازی ها در متن باقی بماند، تزریق و تنظیم اعتبار بیش از چند ده میلیاردی در همین مدت کوتاه بر پیکره این نهاد خود گویای همتی پایدار در دولتی است که به اسم دولت خدمت و مردم نامگذاری شده است.
 
استراتژی خبر بد رویکرد جدید رسانه ای افرادی است که منافع شان در خط افتاده است.
 
بدنه بهداشت و درمان در سطح استان خود گواهی می دهند اقتدار الان این دستگاه در سطح استان با درایت و مدیرت الان حاصل پویایی و تیزبینی مجموعه عوامل این دستگاه است.
 
نکته اساسی اینجاست که هم نگاه به بالا و هم نگاه به پایین در این دستگاه حاکم شده است، جوان گرایی در انتصابات دیده می شود، گویا دیگر حاشیه پردازان باید راه خود را به عقب بازگردند و به سیل خدمت این دستگاه ملحق شوند.
 
میتوان گفت تابستان ۱۴۰۱ آغاز شکوفایی نو در عرصه بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.
 
انتهای پیام/