کد خبر: 209582
در کهگیلویه و بویراحمد چه خبر است؟
علت تلاش این فرد برای رابطه استخدامی با دولت مشخص شد/بدون یک روز خدمت در ادارات کهگیلویه و بویراحمد مدیر شوید!
همان فردی که تلاش می کرد چند ماه پیش رابطه استخدامی با دولت داشته باشد و یک عضو ساده در سازمان جهادکشاورزی باشد، قرار است یک مدیر درجه دوم در مرکز استان شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس احمد اکبری نیا - انتصاب برخی مدیران در استان کهگیلویه و بویراحمد حواشی زیادی را در یک سال اخیر به دنبال داشته است؛ کار به جایی رسید که برخی مدیران دولت سابق بجای رتق و فتق امور جاری اداره خود، تلاش های مضاعفی در برنامه کاری برخی از آن ها برای رسیدگی به موضوعات دیگری وجود دارد.

 
بر اساس خبرهای دریافتی ، یک اداره کل پاییز سال 1400 طی یک نامه نگاری با تهران خواسته بود که فردی را در این اداره کل بکارگیری کند. حال آنکه این فرد آن زمان در آزمون استخدامی شرکت نکرده است و این در نوع خودش جالب بود.
 
یکی از نکات جالب توجه در این نامه این است که عنوان شده است نامبرده دارای تجربه خوبی در این اداره کل است.
 
اکنون همان فردی که تلاش می کرد چند ماه پیش رابطه استخدامی با دولت داشته باشد و یک عضو ساده در سازمان مربوطه باشد، اکنون قرار است به راحتی یک مدیر درجه دوم در مرکز استان، شهرستان بویراحمد شود.
 
براستی چرا چنین رویه ای در استان کهگیلویه و بویراحمد شکل رفته است و هر روز خبرهایی از انتصاب های عجیب و غریب در رسانه ها منتشر می شود.
 
انتهای پیام/