کد خبر: 210450
خیالات و آرزوهایی که لگدمال شد/ این سیاسیون انگشت به دهان و در سکوت تماشاچی بودند
فتنه آشوب، توطئه و ایجاد جنگ داخلی با بهره برداری از مرگ مهسا امینی بار دیگر با حضور مردم خنثی شد تا خیالات خام و آرزوی های محال بدخواخواهان برای تضعیف انقلاب اسلامی لگد مال شود

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در هفته های اخیر مرگ مهسا امینی کسی که مراجع قضایی، رسانه ای، امنیتی و مهمتر نهادهای پزشکی همچون سازمان پزشکی قانونی کشور ‌آثار و شواهدی از ضرب و شتم  را در جسم او تایید نکردند و سوابقی از بیماری و جراحی در وجود او در گذشته را یکی از عوامل فوت او اعلام کردند، شنیده و مشاهده شد.
 
 
این ماجرا اما برای بار دیگر بهانه ای شد تا فرصت طلبانی که به روش های مختلف با سیلی انقلاب اسلامی در ابعاد گوناگون،  مواجه شده بودند و تیر های زهر آگین آنها با حضور به موقع مردم با ناکامی و شکست مواجه شده بود،  درصدد بهره برداری و ماهی گیری از احساسات و مطالبات مردم برآمدند. 
 
 
اما این مردم بودند که بار دیگر وقتی باورها و اعتقادات آنها توسط آشوب گران مورد تخریب و آسیب قرار گرفت، به میدان آمدند و طومار آنها را در هم پیچیدند. 
 
 
در این ماجرا اما انفعال و سکوت برخی سیاسیون و مدعیان حقوق شهروندی  و اصلاح جای تامل دارد، برخی از آنها که سابقه شکست در شرایط،  مناسبت های ملی و اجتماعی دارند و با رمز و کلید تقلب با حضور مردم  ناکام ماندند این بار بدون اشکار شدن علت  مرگ مهسا امینی، اعلام کردند مغز استخوان آنها سوخت اما روشن شدن ابعاد ماجرا بار دیگر نشان داد اظهارات نسنجیده آنها و همراه کردن توده هایی از مردم  باخود سبب شعله ور کردن آتش شایعات و ایجاد هزینه برای انقلاب شد. 
 
 
این افراد و اشخاص که به راحتی وقتی یک محکوم امنیتی بازداشت می شود، اظهارات، بیانیه ها، شعارهای دو پهلو و نفاق آلود آنها گوش فلک را کر می کند اما حاضر به صدور بیانیه ای برای آرام سازی ملت درغبار شایعات و دسیسه ها نکردند، آیا ندیدند قرآن ها به آتش کشیده شد،؟ آیا ندید چادرها از سر کشیده شد؟ آیا ندیدند مدافعان امنیت به آتش کشیده شدند؟ ایا ندیدند حمایت های علنی رسانه ای، رسمی از آل سعود وهابیت تا اسرائیل و مجاهدین خلق و آمریکا و کومله یک صدا شدند؟ 
 
 
این سوال مطرح است کی، کجا و چه زمانی شما باید اظهار محکومیت یا تاسف یا صدور بیانیه داشته باشید؟ هرچند  ملت وقت شناس و بصیر  به موضع گیری های شما نیاز ندارند اما نقش شما به عنوان خواص کجای ماجرا قرار دارد؟ 
 
 

شما کسانی بودید که برخی آتش افروز، برخی تماشاچی و برخی دیگر سکوت را پیشه کردید تا بر همگان آشکار شود هیچ وقت نتوانستید موقعیت شناس و نقش آفرین حوادث زمان خویش و   مدافع ارزش های انقلاب اسلامی باشید اما بدانید این ظرفیت بزرگ انقلاب اسلامی است که با همه انفعال و فرصت سوزی شما، فرصت نقش آفرینی و پویایی به شما داده است پس قدرشناس و تافته جدا بافته از ملت و انقلاب نباشید.

 

انتهای پیام/