printlogo


گلایه شهروندان چرامی از تعلل 2 ساله در صدور سند ساختمانی

کد خبر: 142924تاریخ: 1398/11/9 14:13
شهروند خبرنگار
گلایه شهروندان چرامی از تعلل 2 ساله در صدور سند ساختمانی
برخی از مردم شهرستان چرام نسبت به تعلل در خصوص صدور سند ساختمانی در این شهرستان بعد از گذشت زمان 2 سال لایه داشته و خواستار پیگیری این موضوع از مسوولان ذی ربط شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ برخی از مردم شهرستان چرام نسبت به تعلل در خصوص صدور سند ساختمانی در این شهرستان بعد از گذشت زمان 2 سال لایه داشته و  خواستار پیگیری این موضوع از مسوولان ذی ربط شدند.

 

 

این شهروندان بیان کردند حدود دوسال است که پرونده های مردم چرام در بنیاد مسکن شهرستان جهت صدور سند رسمی مانده است و  نیاز به نقشه بردار برای تعیین موقعیت ملک و ارسال به اداره ثبت منطقه دارد اما به گفته همین شهروندان به دلیل کوتاهی کارکنان این اداره هنوز با گذشت بیش از دوسال این موضوع، پرونده هایی بلا تکلیف باقی مانده است.

 

 

در این خصوص لازم است مسوولان اداره بنیاد مسکن شهرستان چرام ضمن بررسی درخواست های مردمی، در کوتاهترین زمان ممکن افراد نقشه برداری از آن سازمان را مامور تعیین موقعیت ملک مشخص کرده و بعد از تکمیل فرایند مورد نظر با ارسال پرونده افراد متقاضی به اداره ثبت منطقه اقدام کرده تا هر چه سریع تر سند مورد نظر شهروندان صادر شود

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/142924.html